DÔLEŽITÝ OZNAM: Nezabudni si predĺžiť platnosť svojho preukazu známkou ISIC 09/2018

Stredoškolský ISIC

Stredoškoláci a základoškoláci pozor!

Iba vy môžete získať cez svoju školu preukaz ISIC/EURO<26 s kopou výhod a funkcií. Naším zámerom je podporiť mladých ľudí tým, že im chceme ušetriť čo najviac peňazí, aby si mohli dovoliť pre seba viac vecí.

Čo je Študentský preukaz ISIC/EURO<26?

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 môže získať žiak denného štúdia na základnej alebo strednej škole vo veku od 6 rokov vyššie. Je to medzinárodný preukaz, ktorý vám poskytuje viac ako stotisíc zliav po celom svete. Na Slovensku máte viac ako tisíc zliav – napríklad v McDonald’s, Panta Rhei, CroppTown, Reserved, Pizza Mizza a kopu ďalších.

3

4

Ak školy potrebujú zaviesť vstup do budovy školy alebo vydávanie obedov, opäť sa dá použiť preukaz žiaka ISIC/EURO<26 alebo preukaz učiteľa ITIC.

Aby škola mohla pre svojich žiakov vydávať tieto preukazy, napíšte nám email na recepcia@ckmsyts.sk a náš pracovník si dohodne stretnutie s riaditeľom školy, kde budú poskytnuté všetky informácie.

Postup je taký, že ak vedenie školy súhlasí, spolupráca sa podchytí zmluvne kvôli ochrane osobných údajov a kvôli dopravcom. Škola nepotrebuje vynaložiť žiadne finančné prostriedky, pretože preukazy si hradia držitelia.

Tento preukaz nie je možné získať inak, len cez školu, práve kvôli dopravnej funkcii, aby žiaci mohli dostávať zľavnené cestovné.

7 vyuziti preukazu isic euro26

Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 odporúča aj Študentská rada stredných škôl Slovenskej republiky – icon Podpora ISIC/EURO<26

Cenník preukazov pre žiakov a učiteľov:

PREUKAZ ŽIAKA ISIC/EURO<26 – poplatok za čipovú kartu (životnosť čipovej karty je 5 rokov, po tomto termíne je potrebné zakúpiť si novú čipovú kartu) + poplatok za známku ISIC+EURO‹26 na prvý školský rok (10 € + 10 €). Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 obsahuje: karta s čipom, aktuálna známka ISIC na prvý školský rok, obal, ochranná fólia na uchytenie fotografie. Cena spolu = 20€.

PREUKAZ UČITEĽA ITIC – poplatok za čipovú kartu (životnosť čipovej karty je 5 rokov, po tomto termíne je potrebné zakúpiť si novú čipovú kartu) + poplatok za licenciu ITIC na prvý školský rok (6 € + 10 €). Cena spolu = 16€.

titulka is isic euro26 072013

icon Informačný sprievodca ISIC/EURO<26 na stiahnutie

Viac o stredoškolskom ISIC nájdete na www.StudentskyPreukaz.sk

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »