fbpx

NOVINKY PRE TEBA

 

Pravidelne sa snažíme obohacovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Ušetri ešte viac peniažkov a nakúp tam, kde sa to oplatí.

Pro Brain

15% zľava na doplnky výživy na zdravie mozgu

 

Pro Brain je výživový doplnok zameraný na celkové zdravie a vitalitu mozgu, pôsobiaci v 6 základných oblastiach: ENERGIA – Zlepšenie okysličenia mozgu a prísunu živín, zníženie únavy a podpora vitality mysle SÚSTREDENIE – Pokojná myseľ a koncentrácia pri práci, zlepšenie pozornosti, nadhľad a rozvaha MULTITASKING – Ochrana pred stresom, ktorý v nás vyvoláva spracovávanie niekoľkých podnetov súčasne. Dôsledkom je schopnosť efektívnejšie prepínať medzi úlohami PAMÄŤ – Podpora krátkodobej aj dlhodobej pamäte, plynulosť reči JASNÁ MYSEĽ – Rozhodnosť, rýchlejšie myslenie, “chladná hlava” aj vo vypätých situáciách OCHRANA MOZGU – Oprava poškodených neurónov, stimulácia rastu nových nervových buniek, ochrana pred toxínmi a škodlivými látkami, tvorba nových nervových spojení.

Petržalka Bowling Center

10% zľava na bowling

Petržalka Bowling Center je príjemným a novým miestom na aktívny oddych v centre najväčšieho sídliska na Slovensku. Nachádza sa na Tupolevovej ulici a vzniklo rekonštrukciou zdevastovanej budovy bývalého Ludusu, ktorá dlhodobo chátrala.Je zariadené ôsmimi profesionálnymi dráhami QUBICA AMF, na ktorých môže v jednom momente hrať až 48 hráčov.

Readmio app

1 mesiac bezplatný prístup a zľavnený poplatok 2,99 EUR/mesiac

Readmio je nová vysoko ocenená aplikácia na rozprávanie príbehov pre rodiny, ktorá prináša príbehy do života a pomáha rodičom urobiť z čítania zábavu a vzdelávanie pre deti. Knižnica Readmio je plná magických príbehov a obsahuje rôzne rozprávkové príbehy a ľudové rozprávky, z ktorých si môžete vybrať.

DoklepniTo

10% – 20% zľava na www.doklepnito.sk

V DoklepniTo.eu si viete doklepnúť chýbajúce dámske alebo pánske doplnky. Pre moderné nevesty ponúkajú možnosť zakúpiť si nádherné svadobné šaty do 550 eur online z pohodlia domova a dokonca s možnosťou ušitia podľa mier.

Klarion

10% zľava na detské hodinky

Klarion.eu je e-shop zameraný na hračky, darčeky a predovšetkým smart hodinky. Všetky produkty vyberajú tak, aby priniesli čo najväčšiu radosť a úžitok.

Park miniatúr

Zľava  1€ zo základného vstupného

 Park miniatúr v Podolí je unikátny produkt cestovného ruchu na Slovensku. V expozícii pod holým nebom je v súčasnosti umiestnených viac ako 80 modelov hradov, zámkov, kostolíkov, chát a rozhľadní a rodných domov významných osobností.

Park je prístupný od apríla do októbra – od utorka do nedele, od 9.00 do 17.00, v letných mesiacoch do 19.00.

BigOn

Zľava 11% na repasovanú elektroniku 

 Využi 11% ZĽAVU v BigOn na tvoj ISIC preukaz a kúp si svoj vysnívaný počítač alebo notebook vo výhodnej cene. Zľava platí na všetko s výnimkou špeciálnych akcií!

V termíne od 1.9. do 17.11 platí extra zľava – 50€ na repasované notebooky alebo tablety. Špeciálny kupón nájdeš vo svojej appke.

ZSE – Zelená elektrina

544x387px_ZE_150dpi2

 

Zľava 30% z poplatku za zelenú elektrinu

Skupina ZSE je jedným z najväčších dodávateľov elektriny a plynu na Slovensku. Vo svojej činnosti kladie veľký dôraz na využitie obnoviteľných zdrojov energie, energetickú efektívnosť a ochranu životného prostredia.

Zaregistruj sa na odber Zelenej elektriny v termíne od 1.9. do 17.11.2021 a vyhraj eko balíček!

Avis MaxiRent

Zľava 10-15% z ceny prenájmu vybraných vozidiel

Prenájom vozidla od 3 do 24 mesiacov, špeciálne ceny už od 182€ mesačne, ešte pred zľavou. Renault Clio – 10% z mesačného prenájmu. Peugeot 208 – 10% z mesačného prenájmu. Renault Captur – 15% z mesačného prenájmu. Podrobnosti nájdete na Avis MaxiRent

Moja srdcovka

Zľava 15% na celú objednávku s výnimkou akciových ponúk a zmrzliny v cukrárni Moja srdcovka.

Zákusky pripravujú z prírodných surovín a produktov z ekologického a bio chovu. Nájdete u nich aj výrobky bez laktózy a na svoje si prídu aj vegáni. Gelateria a cukráreň so storočnou tradíciou, ktorá vám prirastie k srdcu.

Prevádzky 1x v Bratislave, 2x v Lučenci, 2x vo Zvolene, 1x v Banskej Bystrici

Bezobalovo

Zľava 5% na celý sortiment v kamennej predajni (iba pri nákupe vážených vecí do vlastných obalov) aj v e-shope Bezobalovo

Bezobalovo je kamenná predajňa aj internetový obchod, ktorý ponúka potraviny na váhu, čapovanú drogériu, prírodnú lokálnu kozmetiku a rôzne ekologické doplnky. Nakupujte v súlade s prírodou…

Mobilonline

10% zľava na príslušenstvo k mobilom a 2% zľava na mobilné telefóny na www.mobileonline.sk

Mobilonline je najväčší špecializovaný predajca telefónov s najširšou ponukou ochranných skiel, krytov, nabíjačiek a ďalšieho príslušenstva na Slovenskom trhu. Starostlivo vybrané produkty, jedinečný prístup k zákazníkom a snaha čo najlepšie im poradiť pri výbere – to je mobilonline.sk 🙂

KnihArt

10% zľava na celý sortiment okrem už zľavnených titulov v kníhkupectvách KnihArt

Kníhkupectvá KnihArt sa nachádzajú v regióne Gemer – v mestách Revúca, Rimavská Sobota a Rožňava. Ponúkajú knihy, spoločenské hry, darčekový sortiment, regionálnu literatúru… Veríme, že každý, bez ohľadu na svoj vek a zameranie, si tu nájde knihu, ktorá ho poteší. 🙂

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »