fbpx

NOVINKY PRE TEBA

 

Pravidelne sa snažíme obohacovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Ušetri ešte viac peniažkov a nakúp tam, kde sa to oplatí.

BEER PARK

Zľava 15% na všetko jedlo okrem denného menu

BEER PARK je moderná slovenská reštaurácia, ktorá je zameraná na kvalitnú slovenskú kuchyňu.

Využívaj zľavu 15% na všetko jedlo okrem denného menu v novej reštaurácii BEER PARK v Bratislave-Petržalke. Zľava 15% platí aj pri rozvoze jedla, ktoré si môžeš zakúpiť na ich e-shope.

STER CENTURY CINEMAS

Combo so zľavou 1€.

 

Zľava platí na stredné popcorn combo, ktoré obsahuje: popcorn 2,5l + nápoj 0,5 l a na stredné nachos combo, ktoré obsahuje: nachos 75 g + 1 omáčka + nápoj 0,5 l.

Termálne kúpalisko Vincov les

25% zľava zo základného vstupného

 

Termálne kúpalisko Vincov les je jedno z obľúbených a vyhľadávaných rekreačných stredísk západného Slovenska.  Momentálne sa tu nachádza celkovo 6 exteriérových bazénov, ktoré sú ohrievané alebo priamo plnené termálnou vodou. Pre plavcov je k dispozícii veľký 50 m plavecký bazén.

Mara Fun

10% zľava na nemotorové vodné športy

 

Zaži zábavu na pláži pod Tatrami a uži si nemotorové vodné športy: kajaky, vodné bicykle a stand up paddle na Mare. Na Stan up paddle sa môžeš plaviť, pretekať s kamarátmi alebo si zacvičiť jógu.

VUCH

22% zľava na www.vuch.sk

 

Vuch je brandová značka, zameraná na módne doplnky ako pre ženy, tak aj pre mužov, najznámejšie a najpopulárnejšie sú ich kabelky.  Peňaženky a batohy, tu nájdete ale aj topánky, šperky či štýlové okuliare.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »