fbpx

NOVINKY PRE TEBA

 

Pravidelne sa snažíme obohacovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Ušetri ešte viac peniažkov a nakúp tam, kde sa to oplatí.

Termálne kúpalisko Vincov les

25% zľava zo základného vstupného

 

Termálne kúpalisko Vincov les je jedno z obľúbených a vyhľadávaných rekreačných stredísk západného Slovenska.  Momentálne sa tu nachádza celkovo 6 exteriérových bazénov, ktoré sú ohrievané alebo priamo plnené termálnou vodou. Pre plavcov je k dispozícii veľký 50 m plavecký bazén.

Mara Fun

10% zľava na nemotorové vodné športy

 

Zaži zábavu na pláži pod Tatrami a uži si nemotorové vodné športy: kajaky, vodné bicykle a stand up paddle na Mare. Na Stan up paddle sa môžeš plaviť, pretekať s kamarátmi alebo si zacvičiť jógu.

VUCH

22% zľava na www.vuch.sk

 

Vuch je brandová značka, zameraná na módne doplnky ako pre ženy, tak aj pre mužov, najznámejšie a najpopulárnejšie sú ich kabelky.  Peňaženky a batohy, tu nájdete ale aj topánky, šperky či štýlové okuliare.

Veža snov

4,00 € zľava z ceny vstupného na Vežu snov

 

Veža snov je s výškou 53 metrov najvyššou a najvyššie položenou z vyhliadkových veží na Slovensku. Najvyšší bod veže sa nachádza 1420 m.n.m. Os veže je naklonená o 15 stupňov a pri jej výstavbe nebol vyrúbaný ani jeden strom.

Demänová Rezort

10% – 50% zľava v Demänová Rezort

 

Demänová Rezort ponúka jedinečné pobyty pre rodiny, páry aj väčšie skupiny v ekologických apartmánoch či chatkách. Z každého apartmánu je zo severnej strany vidieť Kriváň a Vysoké Tatry a z južnej strany Nízke Tatry a Chopok.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »