fbpx

NOVINKY PRE TEBA

 

Pravidelne sa snažíme obohacovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Ušetri ešte viac peniažkov a nakúp tam, kde sa to oplatí.

Regal Burger

Zľava 10% na všetko okrem alkoholických nápojov

Hovorí sa, že v Regali robia najlepšie burgre v okolí. Hrdo používajú prírodné suroviny: prvotriedne šťavnaté mäso od miestnych farmárov, čerstvé žemle z pekárne a majonézu s tajnou receptúrou. Pozrite sa na ktorých prevádzkach Regal BURGER si môžete uplatniť zľavu.

Krajské múzeum v Prešove

Zľava 50% na vstupné do 3 objektov múzea

Súčasťou múzea je viacero objektov. Okrem Hlavného sídla, Rákociho paláca v Prešove, k nemu patrí aj Kaštieľ s archeoparkom v Hanušovciach nad Topľou a Kaštieľ Stropkov, ktoré môžete navštíviť plynulou trasou so začiatkom v Prešove.

Slnečné jazerá

Špeciálna cena celosezónnej permanentky – len 8€

Slnečné jazerá sú jedným z najznámejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk na Slovensku. Areál je rozdelený do 3 zón a každá ponúka rôzne možnosti rekreácie, športu a zábavy.

Samsung

Zľava 7% -13% v predajniach Samsung

Samsung inšpiruje svet a tvorí budúcnosť svojimi prevratnými myšlienkami a technológiami. Spoločnosť nanovo definuje svet televízorov, smartfónov, tabletov, nositeľných smart zariadení, digitálnych spotrebičov …

Fusakle

 

20% zľava na nezľavnené produkty na www.fusakle.sk a na prevádzkach

Fusakle je značka originálnych dizajnových ponožiek a textilu navrhovaná a vyrábaná s láskou šikovnými a milými ľuďmi na Slovensku a v Česku pre všetkých, ktorí majú odvahu: byť sami sebou, pomáhať iným a baviť sa životom.

Mobake

Zľava 15% na www.mobake.sk

Slovenský eshop kreatívnych ľudí, ktorí si vážia prírodu a zamilovali sa do ekológie a života. Príbeh značky sa začal písať v roku 2016, kedy po prvýkrát predstavili bambusové zubné kefky s inšpirujúcimi myšlienkami – Motivačné kefky®.

Albi

 

Zľava 10% v predajniach a v e-shope ALBI

Zábavné a poučné hry, voňavé sviečky, maznavé a roztomilé plyšáky alebo napríklad blahoželania do obálok pre každú príležitosť čakajú len na to, kedy potešia vašich najbližších. S ALBI je zábava darčeky darovať aj dostávať.

Picasee

 

Zľava  20% na e-shope www.picasee.sk

E-shop Picasee.sk sa zaoberá výrobou krytov s vlastnou fotografiou na mobilné telefóny a iPady. Najväčšou novinkou je ULTIMATE CASE, ktorý dokonale ochráni váš mobilný telefón. Ďalej ponúka aj ochranné tvrdené sklá na displej a USB káble prvotriednej kvality s certifikáciou od spoločnosti Apple. V ponuke máme kryty na viac ako 300 druhov telefónov.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »