fbpx

NOVINKY PRE TEBA

 

Pravidelne sa snažíme obohacovať databázu našich zliav. V poslednom období sme pridali zľavy, ktoré nájdeš nižšie. Ušetri ešte viac peniažkov a nakúp tam, kde sa to oplatí.

Skillmea

 

Zľava 50% na ročné predplatné do všetkých online kurzov

Skillmea je vzdelávacia a kariérna platforma, ktorú využíva viac ako 70.000 užívateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Využívaj zľavu 50% na ročné predplatné do všetkých online kurzov. Zaregistruj sa na tomto linku.

Očná optika MANIA

55% zľava na okuliarové rámy a 30% zľava na slnečné okuliare. 

Zľavy nie je možné kombinovať. Zľava 55% na okuliarové rámy sa vzťahuje na kompletnú dioptrickú zákazku.

STER CENTURY CINEMAS

Combo so zľavou 1€.

 

Zľava platí na stredné popcorn combo, ktoré obsahuje: popcorn 2,5l + nápoj 0,5 l a na stredné nachos combo, ktoré obsahuje: nachos 75 g + 1 omáčka + nápoj 0,5 l.

Termálne kúpalisko Vincov les

25% zľava zo základného vstupného

 

Termálne kúpalisko Vincov les je jedno z obľúbených a vyhľadávaných rekreačných stredísk západného Slovenska.  Momentálne sa tu nachádza celkovo 6 exteriérových bazénov, ktoré sú ohrievané alebo priamo plnené termálnou vodou. Pre plavcov je k dispozícii veľký 50 m plavecký bazén.

VUCH

22% zľava na www.vuch.sk

 

Vuch je brandová značka, zameraná na módne doplnky ako pre ženy, tak aj pre mužov, najznámejšie a najpopulárnejšie sú ich kabelky.  Peňaženky a batohy, tu nájdete ale aj topánky, šperky či štýlové okuliare.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »