fbpx

ISIC pre deti už od 6 rokov

Doprajte viac svojim deťom aj sebe s preukazom ISIC, šetrite a naučte to aj svoje deti ?

⬇️ Súťažíme aj o TOP ISIC základnú školu – pozrite nižšie na konci stránky ⬇️

Čo je preukaz ISIC?

Medzinárodný študentský identifikačný preukaz ISIC je jediný celosvetovo uznávaný doklad preukazujúci štatút študenta/žiaka denného štúdia na základnej, strednej alebo vysokej škole. Preukaz ISIC môžete získať a využívať nielen v plastovej verzii, ale aj vo virtuálnej verzii v rámci mobilnej aplikácie ISIC.

Pre svoje dieťa s ním nakúpite lacnejšie, užijete si výhodnejšie nákupy, zábavu, kultúru či cestovanie so zľavami doma i v zahraničí, a tak ušetríte, a zároveň spoločne zažijete viac. 🙂

Nákup školských potrieb, oblečenia, obuvi, elektroniky, kníh, športového vybavenia a hračiek, ale aj skipasov pre vás môže byť finančne oveľa menej náročný. ISIC zľavy, výhody a benefity nájdete na približne 1400 miestach na Slovensku a na desiatkach tisícov miest v zahraničí.

Ak využijete preukaz ISIC na portáli plnapenazenka.sk, tak máte k dispozícii ešte ďalších takmer 700 e-shopov, kde pri nákupe pre svoje deti dostanete o 20% vyšší cashback (peniaze, ktoré sa vám po nákupe vrátia na účet). Zároveň, s preukazom ISIC sa môžete registrovať ako VIP zákazník na www.DATART.sk/isic a celý rok šetriť s VIP zľavami na viac ako 36.000 produktov.

ZÍSKAJTE ISIC PRE SVOJE DIEŤA

Preukaz ISIC je platný 12 mesiacov odo dňa objednania, poplatok za preukaz je len 10€ na celý rok. 🙂 Ak sa rozhodnete pre plastovú verziu preukazu, doručenie kuriérom je + 3€.

Súťaž o TOP ISIC základnú školu 🙂

Chceme odmeniť základné školy, ktoré spolu s rodičmi uvedomelo vedú svojich žiakov k rozumnému zaobchádzaniu s peniazmi a k šetreniu. 🙂 Ste s nami na jednej lodi?

Zapojte sa so svojou základnou školou do súťaže o TOP základnú školu s najviac vydanými ISIC preukazmi vzhľadom na počet žiakov školy a získajte pre svoju školu niektorú z týchto cien:

300€* pre TOP ISIC školu s počtom žiakov nad 800

200€* pre TOP ISIC školu s počtom žiakov do 800

100€* pre TOP ISIC školu s počtom žiakov do 400

*Uvedená suma je rozpočet, ktorý poskytneme víťaznej škole na nákup produktov pre účely školy prospešné pre Vaše deti na www.DATART.sk 🙂

Súťaž prebieha počas obdobia 1.9.-20.11.2022, následne do konca novembra vyhlásime a odmeníme víťazné školy.

Súťaž je ukončená – GRATULUJEME víťazným školám! 🙂

300€* získava ZŠ Ostredková v Bratislave, 200€* získava ZŠ Mierová v Bratislave a 100€* získava ZŠ SNP v Šuranoch.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »