fbpx

Cestuj s ISICom v appke IDS BK (Integrovaný dopravný systém v Bratislavskom kraji)*

Ak si zaregistruješ svoj platný ISIC do appky IDS BK, môžeš cestovať so zľavneným cestovným lístkom ISIC priamo vo svojom mobile.

S rozšírenou registráciou môžeš cestovať aj s električenkou v aplikácii.

Návod

Návod k registrácii na nákup jednorázových lístkov

Návod k rozšírenej registrácii na nákup električenky

1. Pri registrácii do appky IDS BK si zaregistruj aj svoj ISIC/zaklikni “Mám ISIC”. Zadaj svoje číslo preukazu, vždy v tvare S a 12 nasledujúcich čísiel.

 

1. Pri registrácii do appky IDS BK si zaregistruj svoj ISIC -zaklikni “Mám ISIC”. Zaklikni aj „Mám záujem o električenku (predplatný cestovný lístok)„.

Tvoj platný ISIC bude po zaregistrovaní súčasťou appky, informácie nájdeš v časti, „Viac“, “Profil”.

Následne budeš presmerovaný na „rozšírenú registráciu„. Je potrebné zadať dátum narodenia, mesto/obec trvalého bydliska a vložiť dokumenty na overenie identity.

2. Následne pri kúpe lístka zvoľ “Zľavnený” lístok. Na lístku sa objaví logo ISIC.

Ďalším krokom je voľba tarify. Zaklikni „Zľavnené cestovné“  a nezabudni súhlasiť s podmienkami rovnako ako aj odoslať žiadosť. Následne už len čakáš na schválenie registrácie. V časti „Profil“ nájdeš všetky potrebné informácie k Tvojej registrácii.

3. Pri kontrole revízora/nutnosti preukázať sa ISICom môžeš kliknúť na logo ISIC. Pokiaľ máš stiahnutú appku ISIC, budeš presmerovaný do nej. Ak máš v nej virtuálny preukaz ISIC, klikni na “UKÁZAŤ PREUKAZ ISIC”.

Ak ešte appku ISIC nemáš, stiahni si ju:

Zaregistruj sa v appke ISIC so svojím preukazom:

A už len cestuj po Bratislave a okolí so zľavneným lístkom priamo v mobile a užívaj si všetky zľavy a kupóny, ktoré máš vo svojej ISIC appke. 😉

 

 

*Integrovaný dopravný system v Bratislavskom kraji koordinuje Bratislavská integrovaná doprava, a.s.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »