fbpx

Jazykové pobyty, Work and Travel pobyty či poistenie za zvýhodnenú cenu s tvojim preukazom nájdeš na oficiálnej stránke  CKM.

TOP zahraničné zľavy pre cestovanie s preukazom ISIC a ISIC/EURO<26

Doprava

 

Nezabudni, že s preukazom ISIC môžeš využiť zľavu aj na dopravu.

S ISIC-om cestuješ v Českej republike s 50 % zľavou.

Výška zľavy je 50% z plného (obyčajného) cestovného a je určená pre deti, študentov a seniorov. Zľavu je možné využívať celoročne bez akéhokoľvek časového obmedzenia.

Kto má od septembra nárok na 50% zľavu?

Všetci cestujúci od 6 do 18 rokov (do dňa, ktorý predchádza dňu 18. narodenín) Žiaci a študenti od 18 do 26 rokov (do dňa, ktorý predchádza dňu 26. narodenín), ktorí sú na základnej škole alebo sa „sústavne pripravujú na budúce povolanie štúdiom na strednej škole, konzervatóriu, vyššej odbornej škole, vysokej škole v dennej alebo prezenčnej forme štúdia v SR alebo štúdiom, ktoré je svojím obsahom a rozsahom postavené na roveň štúdia na týchto školách, alebo majú obdobné postavenie v zahraničí.

Viac informácií nájdeš tu.

Flixbus

Flixbus jazdí aj v rámci SR aj do zahraničia (Belgicko , Bulharsko , Chorvátsko, Česká republika, Francúzsko, Maďarsko, Taliansko, Dánsko, Holandsko, Nórsko, Švédsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, UK.)

FlixBus je európský prevádzkovateľ diaľkovej dopravy a súčasťou FlixMobility group. Od roku 2013 Flixbus ponúka novú možnosť ekologického a nízkonákladového cestovania. Vďaka šikovnému business modelu a inovatívnej technológii sa z predošlého start-upu stala spoločnosť s najväčšou sieťou medzimestských autobusov v Európe v rozmedzí iba 4 rokov.

Držitelia karty ISIC môžu získať zľavu 10%-15%

Regio Jet od Student Agency

Študenti do 26 rokov s platným preukazom ISIC alebo ISIC/EURO<26 majú zľavu 50% z ceny lístkov na vnútroštátne vlaky SR. Platí len pre tarify Low cost – bez servisu, Standard a Relax.

Zľavu 50% máš na medzinárodné vlaky a na vnútroštátne vlaky ČR.

Zľavy platia aj na dopravu vnútroštátnym autobusom pri študentoch s platným preukazom do 25 rokov.

Zľava 10% platí na medzinárodné autobusy.

Zľava 50% platí pre držiteľa ISIC na vnútroštátne autobusy ČR.

Poistenie

Celoročné poistenie istotka!

30% zľava na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia na jednotlivé cesty (poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie aj na poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí).

Zvýhodnené celoročné poistenie do celého sveta istotka! len za 13,50 € a istotka! ŠPORT len za 20 € si môžeš objednať online alebo zakúpiť na pobočkách Union poisťovne a CKM .

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »