fbpx

Lyžiarske, jazykové pobyty, Work and Travel pobyty či letenky za zvýhodnenú cenu s tvojim preukazom nájdeš na oficiálnej stránke CKM 2000 Travel. 

TOP zahraničné zľavy pre cestovanie s preukazom ISIC a ISIC/EURO<26

Ubytovanie

Poznáš taký booking engine, kde je 86% cien nižších ako na Booking.com?

My sme ho našli – a máš tam navyše ďalšiu 5% ISIC zľavu!

Ubytovanie pre cestovanie s preukazom ISIC a ISIC/EURO26 do zahraničia vyhľadávaj tu: www.paxtravel.sk/hotely

Doprava

Nezabudni, že s preukazom ISIC môžeš využiť zľavu aj na dopravu.

S ISIC-om cestuješ v Českej republike so 75 % zľavou.

Výška zľavy je 75% z plného (obyčajného) cestovného a je určená pre deti, študentov a seniorov. Zľavu je možné využívať celoročne bez akéhokoľvek časového obmedzenia.

Kto má od septembra nárok na 75% zľavu?

Všetci cestujúci od 6 do 18 rokov (do dňa, ktorý predchádza dňu 18. narodenín) Žiaci a študenti od 18 do 26 rokov (do dňa, ktorý predchádza dňu 26. narodenín), ktorí sú na základnej škole alebo sa „sústavne pripravujú na budúce povolanie štúdiom na strednej škole, konzervatóriu, vyššej odbornej škole, vysokej škole v dennej alebo prezenčnej forme štúdia v SR alebo štúdiom, ktoré je svojím obsahom a rozsahom postavené na roveň štúdia na týchto školách, alebo majú obdobné postavenie v zahraničí.

Viac informácií nájdeš tu.

Flixbus

Flixbus jazdí aj v rámci SR aj do zahraničia (Belgicko , Bulharsko , Chorvátsko, Česká republika, Francúzsko, Maďarsko, Taliansko, Dánsko, Holandsko, Nórsko, Švédsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, UK.)

FlixBus je európský prevádzkovateľ diaľkovej dopravy a súčasťou FlixMobility group. Od roku 2013 Flixbus ponúka novú možnosť ekologického a nízkonákladového cestovania. Vďaka šikovnému business modelu a inovatívnej technológii sa z predošlého start-upu stala spoločnosť s najväčšou sieťou medzimestských autobusov v Európe v rozmedzí iba 4 rokov.

Držitelia karty ISIC môžu získať kupón na zľavu 3Euro: https://benefits.isic.org/flixbussk3eur

Držitelia karty ISIC môžu získať kupón na zľavu 10%: https://benefits.isic.org/flixbussk10app

Regio Jet od Student Agency

Študenti do 26 rokov s platným preukazom ISIC alebo ISIC/EURO<26 majú zľavu 50% z ceny lístkov na vnútroštátne vlaky SR. Platí len pre tarify Low cost – bez servisu, Standard a Relax.

Zľavu 75% máš na medzinárodné vlaky a na vnútroštátne vlaky ČR.

Zľavy platia aj na dopravu vnútroštátnym autobusom pri študentoch s platným preukazom do 25 rokov.

Zľava 10% platí na medzinárodné autobusy.

Zľava 75% platí pre držiteľa ISIC na vnútroštátne autobusy ČR.

Exotické destinácie s KOGE

Cestuj s poznávacími zájazdmi s KOGE – cestovanie s geografmi. Cestuješ s geografmi a to je záruka skutočne odborne pripraveného itineráru. Plnia aj tie najtajnejšie cestovateľské sny.
Mexiko, Alpy, Island a mnoho ďalšieho. 
Využi zľavu 5%.

Viac informácií nájdeš tu.

Celoročné poistenie istotka!

30% zľava na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia na jednotlivé cesty (poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie aj na poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí).

Zvýhodnené celoročné poistenie do celého sveta istotka! len za 13,50 € a istotka! ŠPORT len za 20 € si môžeš objednať online alebo zakúpiť na pobočkách Union poisťovne a CKM 2000 Travel.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »