fbpx

Cestuj linkami v IDS BK s ISICom v tvojom mobile - ISIC

Cestovanie v Bratislavskom kraji je od septembra pre všetkých študentov denného štúdia, ktorí vlastnia platný preukaz ISIC oveľa jednoduchšie.

Bratislavská integrovaná doprava pripravila mobilnú aplikáciu, ktorá ako jediná na Slovensku spája nákup cestovných lístkov, vyhľadávanie kombinácií spojení a cestovné poriadky všetkých liniek v IDS BK. 

Držitelia preukazu ISIC si po stiahnutí aplikácie IDS BK jednoducho zaregistrujú svoj preukaz ISIC v aplikácii. Prehľadný návod nájdete tu https://bit.ly/2M1eIWE. Po úspešnej registrácii si tak môžu kupovať študentský lístok priamo v aplikácii až do konca platnosti vyznačenej na preukaze.

Znamená to, že preukaz ISIC je pre Bratislavskú integrovanú dopravu akceptovaným dokladom o tom, že jeho držiteľ je študentom denného štúdia a má preto nárok na zľavnené cestovné. V aplikácii môže byť registrovaný preukaz ISIC s čipom vydaný školou ale rovnako aj preukaz ISIC klasik, ktorý neobsahuje čip a preto doteraz nemohol byť v doprave používaný.

S preukazom ISIC navyše získa Vaše dieťa možnosť:

  1. denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami
  2. využiť vďaka preukazu zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete.

Napr. v kine, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na www.isic.sk

  1. uplatniť si nárok na ISIC paušál len za 9 €, s výhodným balíkom mobilných dát.

Viac na www.isicpausal.sk

  1. uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie len za 13,50 €.

Viac na http://isic.sk/poistenie-istotka

Všetky výhody a zľavy preukazu nájdete tu https://isic.sk/zlavy-na-slovensku/

Zoznam škôl, ktoré vydávajú preukaz ISIC nájdete tu https://isic.sk/zoznam-skol-ss-a-zs/

Ak medzi nimi Vašu školu nenájdete alebo Vaše dieťa navštevuje ZŠ preukaz si môžete objednať aj online tu https://www.objednaj-preukaz.sk/produkt/isic-klasik/

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »