fbpx

Využi svoj ISIC preukaz na 100%: Viktória Bartková - ISIC

Autorkou blogu je študentka Viktória Bartková

Si hrdým držiteľom preukazu, ktorý využívaš prevažne na cestovanie vlakmi zadarmo? Áno, vďaka tomuto preukazu môžeš skutočne cestovať vlakmi na Slovensku zadarmo, ale nie je to jediná výhoda, ktorú ti prináša. Čítaj ďalej a vyťaž zo svojho preukazu ISIC maximum.

Čo je presne ten ISIC preukaz? Zelená kartička, ktorú nosíš v peňaženke je medzinárodným študentským preukazom. Skratka ISIC znamená International Student Identity Card. Karty sa vydávajú, tak ako žiakom základných a stredných škôl, tak aj vysokoškolákom. Tento preukaz ti ponúka množstvo skvelých zliav na rôzne produkty a služby. O aké produkty ide? Hovoríš, že mám byť konkrétnejšia? Tak ak si:

Večný hladoš

Ak aj ty neustále umieraš hladom, nech zješ čokoľvek, využi zľavu na jedlo, vďaka ktorej si toho jedla budeš môcť kúpiť viac. ISIC zľavu si môžeš uplatniť napríklad pri nákupe v obchodnom reťazci Terno.

Ak si rád pochutnáš na pizzi, Borsalino ti k chutnej pizzi, dá aj príjemnú zľavu.

Ak si kávičkár informuj sa o kaviarňach, v ktorých si budeš môcť dať svoju kávu aj so zľavou, určite ti bude chutiť lepšie.

Srdcom dobrodruh

Ak si študent, ale zároveň miluješ cestovanie, jednoducho klikni na stránku (www.isic.sk), kde nájdeš všetko, čo potrebuješ pre cestovanie, ktoré je šetrnejšie k tvojej peňaženke.

Knihomoľ

Knihy sú tvojou závislosťou? Viem, že vedia byť poriadne drahé, takže zľava na ne by sa určite hodila, však? Ak zdieľaš toto moje presvedčenie, zájdi do kníhkupectva Martinus. Zľavu ti dajú za to, že sa preukážeš svojím platným preukazom ISIC.

Kultúrne založený

Rád objavuješ históriu a navštevuješ kultúrne podujatia? Tak ver, že múzeá, kiná, divadlágalérie máš na dosah. Študentské zľavy platia vo väčšine z nich.

Športovec

V zdravom tele, zdravý duch! Ak je to tvoje heslo, rozhliadni sa po zľavách, ktoré ponúkajú aktívnym študentom rôzne lyžiarske strediská, kúpaliská, fitnes centrá, aquaparky a iné.

Ten, čo si rád oddýchne

Oddych je to, čo ti robí radosť? Ak by si si rád oddýchol na peknom miesto, ale bojíš sa, že by to tvojím financiám príliš uškodilo, pozri si zľavy, ktoré ponúkajú wellness centrá, kúpele a aquaparky uťahaným študentom. Určite tam nájdeš niečo pre seba.

Stály zákazník internetových obchodov

Je veľmi pohodlné objednávať cez internet. Dnes sa už dá takto objednať hádam všetko. Čo tak si k tejto pohodlnosti pripísať aj peknú zľavu? Internetové obchody akými sú: ŠEVT, Hej.sk, Lenovo, Martinus, Alza a množstvo ďalších ponúkajú študentské zľavy na nákupy. Takže prv než najbližšie odklikneš „objednať“, klikni na www.isic.sk a uisti sa, že ti neunikne zľava na žiadny nákup.

Už viac neváhaj, vytiahni svoj preukaz z peňaženky a začni si užívať všetky výhody, ktoré ti prináša. Nebude tu predsa s tebou večne, preto využi naplno ten čas, kým ho máš.

Viac aktuálnych zliav, ktoré si môžeš uplatniť vďaka preukazu ISIC, nájdeš tu: https://isic.sk/zlavy-na-slovensku/

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »