fbpx

Ako si obnoviť platnosť preukazu ISIC alebo ITIC?

ISIC preukaz vydaný VYSOKOU ŠKOLOU

(čipový, obsahuje polia pre nalepenie známky) sa obnovuje, teda jeho platnosť sa predlžuje nalepením tzv. prolongačnej známky (nálepky), na ktorej je uvedená nová platnosť (aktuálne 09/2024). Známky poskytujú svojim študentom priamo vysoké školy (študijné oddelenia, pracoviská preukazov). VÝNIMKA! – študenti KU v Ružomberku, UJS v Komárne a UKF v Nitre si môžu známku zakúpiť priamo tu.

ISIC/EURO<26 preukaz vydaný STREDNOU/základnou ŠKOLOU

(čipový, obsahuje pole pre nalepenie známky) sa obnovuje, teda jeho platnosť sa predlžuje nalepením tzv. prolongačnej známky (nálepky), na ktorej je uvedená nová platnosť (aktuálne 09/2024). Známku je možné získať jednoducho kliknutím sem, alebo do konca októbra na svojej škole.

ISIC klasik nečipový preukaz zakúpený mimo školy

(napr. online na www.objednaj-preukaz.sk), sa obnovuje zakúpením nového preukazu – stačí kliknúť sem. Ak máte záujem o čisto virtuálnu verziu do mobilu, nájdete ju tu. Ak už neštudujete, ale stále máte menej ako 27 rokov, môžete pokračovať vo využívaní zliav a zakúpiť si Kartu mladých EURO<26.

ITIC klasik nečipový preukaz

zakúpený online na www.objednaj-preukaz.sk, v pobočke niektorého z našich predajcov alebo aj prostredníctvom školy, sa obnovuje zakúpením nového preukazu – stačí kliknúť sem.

ITIC preukaz vydaný na VŠ/SŠ/ZŠ/MŠ

(čipový, obsahuje polia pre nalepenie známky) sa obnovuje, teda jeho platnosť sa predlžuje nalepením tzv. prolongačnej známky (nálepky), na ktorej je uvedená nová platnosť (aktuálne 12/2024). Známky poskytuje svojim učiteľom buď priamo škola, alebo si ju viete jednoducho zakúpiť kliknutím sem.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »