fbpx

Letné kúpaliská

ozon-bk_logo.pngLetné kúpalisko a Wellness centrum OZON Bardejovské kúpele

ozon_obrazok.jpgŠpeciálna tarifa ISIC, ITIC, EURO<26 pre držiteľa platného preukazu

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša a sú ideálnym miestom na oddych a načerpanie nových síl. Okrem pohody na kúpalisku s ohrievanou vodou či vo Wellness centre ponúkajú aj kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Kúpele sa nachádzajú 5 km od historického mesta Bardejov, zvoleného za najkrajšie mesto na Slovensku tri roky po sebe (2010 – 2012).

www.kupele-bj.sk


aquacity.pngAquaCity Poprad

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa Študent
Relaxačno-športový areál AquaCity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Dominantou areálu je celoročná prevádzka, nerezové bazény a UV čistenie vody.

aquacity_blue_diamond.jpgV areáli sa nachádza krytý plavecký 50 m bazén, celoročné termálne bazény s teplotou vody 28 až 30 °C, kde si návštevníci postupne vyskúšajú vodný hríb, perličky, vírivky, hojdací zvon a tobogany.

V mori zábavy objavia malí cestovatelia Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie sa vybudoval detský bazén Treasure Island v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a tobogánmi.

K atraktívnym častiam patrí krytý relaxačný bazén Blue Diamond a bazén Sapphire. Tieto bazény sú naplnené kryštálovo čistou vodou obsahujúcou až dvadsať rôznych minerálov podporujúcich zdravie.

bluesapphire11.jpgNemenej atraktívny je Vitálny svet s komplexom sáun ako mentolová, parná, soľná, fínska, kvetinová a príjemnou atrakciou je snežná jaskyňa, kde skutočne sneží po celý rok. V AquaCity je možnosť oddychovať aj aktívne, nachádza sa tu moderne vybavené fitnescentrum. V celom areáli je moderný turniketový systém na princípe vodeodolných náramkových čipov.

Novinkou v AquaCity je kryoterapia – liečba chladom pri použití veľmi nízkych teplôt od -100 do -160 °C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v tele človeka.

Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach, ku ktorým patrí reštaurácia, fastfood, kaviareň a viacero barov. Nájdete tu mnoho ďalších kvalitných služieb, ktoré spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Neodradí Vás ani nepriaznivé počasie, je to miesto pre dokonalý relax.

obrazok_aquacity.jpg
www.aquacity.sk


Letné strediská

vysoketatryVysoké Tatry

– Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec
svistia krajinka_2.jpgPre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na lanovky počas letnej prevádzky

Vyvezte sa pohodlne k fantastickým výhľadom a užite si najkrajšiu dovolenku vo Vysokých Tatrách. Príďte si pozrieť do Tatranskej Lomnice najobľúbenejšie turistické miesto – Skalnaté pleso a jeho svištiu krajinku, ktorá sídli vo výške 1 751 metrov. Užite si prechádzku po streche Tatier v Lomnickom sedle vo výške 2 190 metrov, kam sa  dostanete 2-sedačkovou lanovkou. Alebo sa vyvezte nad oblaky visutou lanovkou na vrchol Lomnického štítu do výšky 2 634 metrov. Zo Starého Smokovca sa pohodlne prepravíte pozemnou lanovkou na východisko mnohých túr –  Hrebienok. Štrbské pleso a hrebeň Soliska ponúka panoramatické pohľady do doliny, na romantické Štrbské pleso, Kriváň, či Nízke Tatry.

 
lomnicak.jpg
 
 
 
 
 

www.vt.sk


sun_bachledova.jpgSun Bachledova

10% zľava na lístky na lanovku a na požičanie bicyklov a výstroja

bachledova bikepark.jpgBike park Bachledova vznikol v roku 2010 v krásnom prostredí Belianskych Tatier v obci Ždiar, v lyžiarskom stredisku Ski Bachledova. K projektovaniu tratí prispel najskúsenejší slovenský jazdec Filip Polc, ktorý sa stal tvárou bikeparku.

Bike park Bachledova ponúka downhill trať Air Dh Bachledka, freeride, family trať, 5 tratí crosscountry v krásnom prostredí Spišskej Magury, každá s použitím lanovky TS3, v celkovej dĺžke 130km, požičovňu bicyklov DH, cross, priamo v stredisku, bobovú dráhu, vyhliadkovú vežu, ubytovanie priamo v obci Ždiar (hotel, penzióny, priváty), reštauráciu, bufet. Zjazdová trať má dĺžku 1700 m a prevýšenie 250 m. Je určená nielen pre  skúsených cyklistov a pretekárov, pretože všetky extrémne náročné miesta a prekážky sa dajú obísť. Bike park Bachledova pripravuje niekoľko pretekov, informácie nájdete na webe.
www.sunbachledova.sk

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »