fbpx

Sun Valley Resort – Sun Valley, Idaho
osobný pohovor so zamestnávateľom v Bratislave 3.3.2016,
uzávierka prihlášok už 16.2.2016!

sun-valley-resortAk miluješ prírodu, nie je nič lepšie ako Idaho ☺ Rafting, vychádzky v prírode, vodopády… to všetko nájdeš v dobrej dostupnosti autom od tvojej práce, takže ak máš day off, požičiaš si s kamošmi auto a idete na výlet. Priamo v Sun Valley Resort je tenisové centrum, 18-násť jamkové golfové ihrisko, bazény a nádherná príroda! Pokiaľ máš voľna viac, za 6 hodín sa dostaneš do Yellowstone National Park.

Počas leta sa určite zastav v Boise County a sprav si selfie pri Idaho State Capitol Building, poprechádzaj sa v Zoo alebo ak miluješ kvety, očarí ťa miestna botanická záhrada. sun-valleyV Boise County nájdeš aj Idaho Military Museum, Warhawk Air Museum alebo väzenské múzeum Idaho State Penitentiary Museum. Ešte stále máš čas? Tak pozri Shoshone Falls, Perine Bridge, Middle Fork the Salmon River, Idaho Museum a kopu iných … cez leto sa naozaj nudiť nebudeš! A taká menšia zaujímavosť - Idaho je producentom tretiny všetkých zemiakov vypestovaných v USA a majú aj vlastné Idaho Potato Museum ☺

V Sun Valley a okolí majú svoje sídla aj známe osobnosti ako Bruce Willis, Demi More, Arnold Schwarzenegger a ďalší … Samotné Sun Valley Resort sa nachádza vo výške 1804 metrov nad morom, pričom ide o jedno z  najobľúbenejších lyžiarskych stredísk v celých Spojených štátoch.

Shoshone_fallsAk chceš pracovať v Sun Valley Resort v Idaho, už 3. marca bude v Bratislave pohovor priamo so zamestnávateľom. Podmienkou na zúčastnenie sa je mať príchod do USA od 10.6. do 15.6.2016 a pracovať musíš minimálne 3 celé mesiace (teda min. do 10.9. resp. 15.9.2016). Zamestnávateľ akceptuje aj skupinky a páry. Potrebná je  komunikatívna úroveň AJ (úroveň B1 a vyššia).

Základné informácie o pozíciách:
• Pracovať budeš ako Housekeeper, Busser, Dishwasher a pod.
• Za hodinu práce dostaneš 9 až 9,25 USD a pracuješ 32-40 hodín za týždeň.
• Ubytko stojí iba 34 USD za týždeň (platí sa „bi-weekly“) a bývať budeš v blízkosti pracoviska.
• Počas práce dostaneš obed zdarma, takže hladný nebudeš ☺
• Pre kompletné pracovné podmienky pozri stranu 3 a 4 nižšie.
Získaj zľavu 20 USDA a prihlás sa na pohovor najneskôr do 16.2.2016 prostredníctvom tvojho CKM konzultanta.
Pohovor bude v Bratislave vo štvrtok 3.3.2016.
Viac info na www.ckm.sk

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »