fbpx

Veľká vianočná súťaž s preukazmi ISIC, EURO<26 a ITIC 2020

VÝHERCOVIA:
Užívateľ Cena
peru_family poukážka do Kraj potravín v hodnote 250 €
vilkO24 poukážka do Kraj potravín v hodnote 250 €
okdivad83 poukážka do Kraj potravín v hodnote 250 €
a.d.a.m.3.2.3 poukážka do Kraj potravín v hodnote 250 €
mat.phill slúchadlá Apple Airpods od Datart.sk v hodnote 149 €
english.loveroo slúchadlá Apple Airpods od Datart.sk v hodnote 149 €
raxtus_01_ slúchadlá Apple Airpods od Datart.sk v hodnote 149 €
_n.e.l.a__ slúchadlá Apple Airpods od Datart.sk v hodnote 149 €
Alexandra_ali_pavelova vitamínový balíček* od Natural-sk.sk v hodnote 33,89 €
astra_opcline vitamínový balíček* od Natural-sk.sk v hodnote 33,89 €
vladiis_jr vitamínový balíček* od Natural-sk.sk v hodnote 33,89 €
_bordie_303 vitamínový balíček* od Natural-sk.sk v hodnote 33,89 €
vanesdurna poukážka do Reserved v hodnote 30 €
cars_fan_svk poukážka do Reserved v hodnote 30 €
bobskoll poukážka do Reserved v hodnote 30 €
ad_kl_an poukážka do Reserved v hodnote 30 €
olastek poukážka do Terno v hodnote 25 €
dejv.01 poukážka do Terno v hodnote 25 €
laskakcitaniu poukážka do Terno v hodnote 25 €
dejv.01 poukážka do Terno v hodnote 25 €

Podmienky súťaže

 1. Prezri si ceny, aby si vedel o čo sa súťaží 🙂
 2. Urob nákup v kamennom alebo online obchode a využi benefit/zľavu s preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26.
 3. Nafoť, ako skvelo si ušetril! Ako má vyzerať fotka? Necháme to na Teba – fantázii sa medze nekladú, ale určite nezabudni odfotiť, čo si nakúpil, prípadne s akou zľavou, môžeš sa nám na fotke ukázať, môžeš ukázať svoj preukaz (osobné údaje nemusia byť viditeľné), prípadne vymysli niečo úplne originálne 🙂
 4. Zaves svoj súťažný príspevok na svoj Instagram a označ hashtagom #isicvianoce, #euro26vianoce a tiež v príspevku označ obchod/obchody, v ktorých si nakúpil so zľavou. V poste môžeš tiež označiť naše účty na IG, aby sme ťa ľahšie našli: @isic_euro26 alebo @euro_26 . Poteší nás aj FOLLOW na naše IG účty.
 5. Súťažíš o najviac LIKEov! My samozrejme Tvoj súťažný príspevok repostneme u nás na IG účtoch, aby sme Ti v zbere LIKEov pomohli 😉
 6. NEZABUDNI, že tvoj IG účet musí byť aspoň do vyhodnotenia verejný (nie súkromný). Inak tvoju fotografiu nebudeme vidieť.
 7. Čakaj na vyhodnotenie, ktoré prebehne 15.12.2020. Zapojiť sa môžeš do 14.12.2020.

Ceny, o ktoré súťažíme

1.-4. cena: poukážka na nákup v sieti Kraj potravín v hodnote 250 €

5.-8. cena: slúchadlá Apple Airpods od Datart.sk v hodnote 149 €

9.-12. cena: vitamínový balíček* od Natural-sk.sk v hodnote 33,89 €

13.-16. cena: poukážka na nákup v Reserved v hodnote 30 €

17.-20. cena: poukážkay na nákup v sieti Terno v hodnote 25 €

21.-24. cena: poukážka na nákup v House v hodnote 15 €

25.-28. cena: knižka (aktuálna knižná novinka) od Panta Rhei v hodnote 13-15 €

 1. *Obsah balíčka Natural:Aloe vera gél , Acerola 90 cmúľacích tabliet, Vitamín C – 500 mg – 90 kapsúl, D3 2000 IU – 60 kapsúl

Vyhodnotenie súťaže

 1. Na základe použitých hashtagov #isicvianoce alebo #euro26vianoce nájdeme tvoje fotografie na Instagrame.
 2. Počas trvania súťaže 1.12.-14.12.2020 budeme zdieľať vaše fotografie na našich účtoch isic_euro26 a euro_26 aj s vašim označením. (Svojou účasťou v súťaži – postnutím fotografie a označením hashtagom vyššie uvedeným, súhlasíš so spracovaním osobných údajov a používaním tvojej fotografie na účely ďalšej propagácie. Uvedené nižšie v sekcii Ochrana osobných údajov).
 3. Fotografie budú ocenené výhrami na základe poradia podľa počtu LIKEov pri každej fotografii. Ceny im budú priradené na základe zoznamu umiestneného v sekcii Výhry. Napr. 1. cena poukážka v hodnote 250 € na nákup v obchodoch Kraj potravín – Fotografia s najvyšším počtom LIKEov atď.
 4. Vyžrebovanie a určenie víťazov bude uverejnené 15.12.2020 na tejto podstránke a oznam o uverejnení bude umiestnený aj na sociálne siete.

Ochrana osobných údajov

 1. Vzhľadom k tomu, že súťaže sa môžu zúčastniť len držitelia platných členských preukazov CKM SYTS, ktorých osobné údaje sú evidované v databáze členov združenia na základe ich súhlasu s členstvom v CKM SYTS, majú účastníci súťaže možnosť aktualizovať svoje osobné údaje v databáze členov združenia (ako sú napr. e mailová adresa, telefónne číslo, poštová adresa, atď…) tým, že ich uvedú v rámci svojej účasti v súťaži. CKM SYTS následne zabezpečí aktualizáciu osobných údajov v databáze členov združenia.
 2. Súťažiaci zverejnením fotografie a zapojením sa do súťaže deklaruje, že fotografia je jeho vlastníctvom, nie je teda vlastníctvom tretej osoby, a môže ju ďalej verejne zdieľať a zapájať sa s ňou do súťaže. Deklaruje tiež, že tretia osoba si nemôže nárokovať na akékoľvek práva v súvislosti s uverejnením a používaním fotografie. V prípade takýchto nárokovaní sa organizátor súťaže dištancuje a neprevezme zodpovednosť za súťažiaceho. Súťažiaci dáva organizátorovi súťaže zapojením sa a splnením podmienok, právo na používanie súťažnej fotografie ako aj svojich osobných údajov (názov účtu na Instagrame a svoje meno), jej zdielanie na webe a sociálnych sieťach.
 3. Do súťaže nebudú zaradené osoby, ktoré nesplnili akúkoľvek podmienku, ktorú zadal usporiadateľ súťaže. Nebudú zaradené osoby ktoré by použili neautorské fotografie alebo by sa iným konaním snažili narušiť pravidlá súťaže, alebo by ich konanie v súťaži vykazovalo znaky nečestného konania. Taktiež nebudú zaradené osoby, ktoré nemajú verejný profil na sociálnej sieti Instagram, čím nebudú ich fotografie viditeľné pre ostatných súťažiacich a pre organizátora.

Zvyšné podmienky súťaže

 

Pripravili sme pre vás obrovskú vianočnú súťaž s preukazmi ISIC, EURO<26 a ITIC! V hre je množstvo fantastických cien od partnerov: Terno, Kraj, Natural, Panta Rhei, Datart, Reserved, House. Všetky ceny aj podmienky si prosím pozri tu: . 
Čo treba urobiť? Nakúp u akéhokoľvek partnera (zľavy nájdeš v našej databáze) a využi zľavu či benefit s preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26. Vyfoť svoj nákup aj s preukazom a postni fotku na svoj Instagram účet. Použi hashtag #isicvianoce alebo #euro26vianoce a zapoj sa do súťaže. 

15.12.2020 vyžrebujeme výhercov, ktorým to oznámime na webstránke s podmienkami a na našom IG účte isic_euro26 a euro_26. 

 

Súťažíme o 

Ceny v samostatnej sekcii vyššie Ceny, o ktoré súťažíme.

 

Účastník súťaže sa v prípade kontaktovania pracovníkom CKM SYTS ohľadom výhry, musí preukázať platným preukazom ISIC, ISIC/EURO<26, ITIC alebo EURO<26.

 

Vyhlasovateľ súťaže:

CKM združenie pre študentov, mládež a učiteľov, so sídlom Vysoká 32, Bratislava, registrácia MV SR : VVS/1-900/90-11747 (ďalej len „CKM SYTS“)

Výhra, termín súťaže a poskytovateľ výhry

Súťaž o 

Ceny v samostatnej sekcii vyššie Ceny, o ktoré súťažíme.

 

Termín súťaže: od 1.12.-15.12. 2020

Súťažiaci, miesto súťaže, účasť na súťaži. Poskytovateľom výhry je Terno, Kraj, Natural, Panta Rhei, Datart, Reserved, House.

Pripravili sme pre vás obrovskú vianočnú súťaž s preukazmi ISIC, EURO<26 a ITIC! V hre je množstvo fantastických cien od partnerov: Terno, Kraj, Natural, Panta Rhei, Datart, Reserved, House. Všetky ceny aj podmienky si prosím pozri tu: . 
Čo treba urobiť? Nakúp u akéhokoľvek partnera (zľavy nájdeš v našej databáze) a využi zľavu či benefit s preukazom ISIC, ITIC alebo EURO<26. Vyfoť svoj nákup aj s preukazom a postni fotku na svoj Instagram účet. Použi hashtag #isicvianoce alebo #euro26vianoce a zapoj sa do súťaže. 

15.12.2020 vyžrebujeme výhercov, ktorým to oznámime na webstránke s podmienkami a na našom IG účte isic_euro26 a euro_26. 

 

Účastník súťaže sa v prípade kontaktovania pracovníkom CKM SYTS ohľadom výhry, musí preukázať platným preukazom ISIC, ISIC/EURO26 alebo EURO26.

 

 

Žrebovanie, oznámenie výsledkov, odovzdanie výhry

Výhercovia spomedzi zapojených, ktorí splnili podmienky účasti súťaže, budú vyžrebovaní náhodným výberom 15.12.2020. Žrebovanie bude vykonávať zástupca CKM SYTS. Výhercovia budú uverejnení na tejto webovej stránke www.isic.sk a upovedomení na príslušnej Fanpage na FB zástupcom CKM SYTS. V prípade upovedomenia o výhre sa musí potenciálny výherca preukázať preukazom ISIC,ktorý musí byť v čase vyhodnotenia platný. 

Výhry budú odovzdané najneskôr v termíne do 30.1.2021.

V prípade, že výherca nereaguje na výzvu organizátora na potvrdenie doručovacej adresy pre výhru v lehote 1 kalendárneho týždňa od zverejnenia výhercov súťaže, výherca stráca na výhru nárok. V takomto prípade bude určený ďalší výherca. Výhry nie je možné vyplatiť v hotovosti ani vymeniť za iné výhry. Výhry v zmysle ustanovenia § 845 Občianskeho zákonníka (zákon č. 40/1964 Zb. v znení neskorších predpisov) nemožno vymáhať súdnou cestou.

Výhra je neprenosná a patrí výlučne výhercovi. V prípade zaniknutia výhry alebo odmietnutia, zaniknutia nároku v dôsledku porušenia pravidiel, žrebuje zástupca CKM SYTS náhradníka, ktorému pripadne výhra. Výhercom sa nemôže stať zamestnanec združenia CKM SYTS ani jeho rodinný príslušník. 

Zodpovednosť vyhlasovateľa súťaže

Vyhlasovateľ súťaže nezodpovedá za akékoľvek prípadné škody, ktoré výhercovi vzniknú v súvislosti s účasťou v súťaži či v súvislosti s použitím výhry. Výherca nie je oprávnený požadovať od organizátora súťaže žiadne dodatočné nároky nad rámec poskytnutej výhry.

Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá súťaže vrátane doby ich platnosti, súťaž predčasne ukončiť alebo úplne zrušiť, či predĺžiť bez udania dôvodu.

Súťažné podmienky a ich zmena

Vyhlasovateľ súťaže nenesie zodpovednosť za akékoľvek technické či transakčné problémy v súvislosti s účasťou v súťaži. Tieto súťažné pravidlá sú súťažiacim k dispozícií na webovej stránke www.isic.sk. Účasťou v tejto súťaži vyjadruje každý súťažiaci súhlas s podmienkami súťaže. V prípade existencie rozporu niektorých ustanovení týchto podmienok súťaže s akýmikoľvek inými materiálmi (propagačné, reklamné materiály) vo všetkých prípadoch platí, že prednosť majú tieto podmienky súťaže. Vyhlasovateľ súťaže nezodpovedá za prípadné rozpory niektorých ustanovení týchto podmienok súťaže s akýmikoľvek inými materiálmi.

Daň z príjmu

Daň z príjmu, ktorej podlieha nadobudnutie výhry podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky, ako aj všetky ostatné poplatkové povinnosti ako napríklad zdravotné poistenie, ktoré sa môžu prípadne vzťahovať na nadobudnutie výhry výhercom, budú hradené Výhercom v celej zákonom stanovenej výške. Organizátor nebude zodpovedať za dane vyplývajúce z výhry podľa príslušného zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »