fbpx

Posilňuj imunitu

 

multivitamineral mensi-295x275Multi Vit&Mineral

Multi VITAMINERÁL je vysoko kvalitný výživový doplnok určený pre každého. Hlavne pre ľudí s vyššou fyzickou a psychickou záťažou a dospievajúcu mládež. Podporuje imunitu a stavbu kostí, je vhodný na údržu nervovej sústavy, upravuje metabolizmus, zlepšuje funkciu mozrgu, aktivuje hormonálny systém, nevyhnutný je tiež pre výživu svalov a krvotvorbu. Zlepšuje kvalitu pokožky a zabezpečuje rovnováhu fyzického a duševného zdravia.

Bez cukru
Bez lepku
Bez laktózy
Bez GMO
 

IMG_0028-295x275Tekutý vitamín E na pleť

Tekutý vitamín E na pleť, pokožku!
Je možné byť krásnou v každom veku.
Obsahuje 5 000 IU čistého vitamínu E v oleji. Chráni, hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje namáhanú pokožku vystavenú každodennému stresu. Preukázateľne upokojuje a obnovuje kvalitu pokožky a zlepšuje vzhľad pleti s vráskami, jazvami, striami, popraskanej pokožky a rezných rán. Olej má vynikajúci upokojujúci účinok na podráždenú pokožku po epilácii alebo na rýchlenie hojenia po operáciách. Zdroj vitamínu E zo sojových bôbov.

* viditeľné výsledky za niekoľko hodín;
* znižuje viditeľnosť jaziev a strií na pokožke;
* chráni pred poškodením pokožky UV žiarením (vrásky, zhrubnutie);
* priaznivo ovplyvňuje pevnosť a elasticitu pokožky.

Olej na pokožku s prírodným vitamínom E  udržiava vašu pokožku, hydratuje ju a bunky pokožky chráni pred oxidáciou. Obsahuje 10 esenciálnych prírodných olejov vrátane olejov z mandlí, marhúľ, avokáda, slnečnice, pomaranča a jojoby.

 
 

Natural-sk vitaminyVitamíny, kozmetické prípravky a doplnky výživy kúpiš s 20% zľavou v eshope www.natural-sk.sk

 
 
 

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »