fbpx
Vymeň predvianočný zhon za pohodlné online nákupylogo_ALZA_vseob
Darčeky so zľavou pre všetky vekové skupiny na pár klikov
Chýbajú Ti ešte nejaké vianočné darčeky? Inšpirácie na darčeky pre všetky vekové skupiny ako aj ich pohodlný nákup so zľavou vyriešite pár klikmi na www.alza.sk/student.

alza_pre-zenyalza_smoothie-makerTip: Smoothie maker + darček: čiapka

Ocenia všetky dámy, ktoré dbajú o zdravú výživu plnú vitamínov.
Koktaily, shaky a smoothies z čerstvého ovocia osviežia vás a príjemne prekvapia aj návštevu. Pripravíte si s ním nielen koktaily, ale je tiež vhodný pre rôzne druhy diét. Pripravte si tie najlepšie nápoje, 0,5l nádobku jednoducho odskrutkujete a môžete vyraziť. Tvar nádobky sa výborne hodí aj pre držiaky nápojov v autách.
 
alza_pre-muzovalza_hodinkyTip: Pánske hodinky CASIO
Pánske ručičkové hodinky z radu Casio Analog elegantného vzhľadu s jednoduchou dátumovkou.
Puzdro je z kvalitnej ocele striebornej farby a je perfektne zladené s oceľovým remienkom, ktorý je vybavený jednoduchou sponou s poistkou proti náhodnému rozopnutiu. Ciferník je v čiernej farbe a je vybavený 12 indexmi. Výrobca garantuje vodotesnosť v priebehu sprchovania.
 

alza_pre-teenageTip: Power Bank

alza_powerbankAby mladým nechýbala „šťava“. Power Bank slúži na nabíjanie mobilných telefónov, iPodov, GPS navigácie, MP3 prehrávačov alebo fotoaparátov. Oceníte najmä na dlhších cestách, výletoch, na dovolenke a všade, kde nebudete mať dlhší čas a prístup k el. sieti.

 

alza_pre-detialza_legoTip: Lego Friends s teplovzdušným balónom

Ktoré dieťa odolá výletu teplovzdušným balónom za piknikom v prírode, ktorý je plný dobrôt a krásnych zážitkov.
Stavebnica LEGO Friends sa skladá z 254 dielikov, z ktorých je možné zostaviť teplovzdušný balón s plynovou fľašou a vreckami piesku. Balón je vybavený mapou, ďalekohľadom a fotoaparátom. Postaviť si môžete tiež výletné miesto na piknik aj s krásnym vodopádom a stromom. Nechýba tu ohnisko na táborák, piknikový stôl, fľaša na vodu, jedlo a ďalšie príslušenstvo. Súčásťou tejto krásnej stavebnice sú aj minibábiky – kamarátky Andrea a Noah.

 

Navyše môžeš teraz k nákupu nad 80 € získať aj darčekový kôš s elektronickým obsahom. Viac info

 just play_logo

Kto by sa nepotešil zimnej bunde?

JP_bundaPokojne kúp jednu aj pre seba, pretože teraz sa to najviac oplatí!

Pri kúpe jednej bundy na www.justplay.sk dostaneš druhú bundu za polovicu a na celý nákup si môžeš uplatniť ešte 10% zľavu s preukazom ISIC.

Akcia platí od 15.12. do 20.12.
Posledný deň na zrealizovanie objednávky s doručením do Štedrého dňa je 21.12. do 12:00.


 martinus_logo
Jeden darček pre celú rodinu

Poteš darčekom celú rodinu a spríjemnite si chvíle voľna aj počas vianočných sviatkov.

Spoločenské hry potešia deti aj rodičov a prinesú kopec zábavy malým aj veľkým.

iKNOWTip: Hra iKNOW

Táto dôvtipná vedomostná hra preverí nielen vaše znalosti, ale aj schopnosť správne odhadnúť protihráčov.
Hra obsahuje 1 600 otázok zo štyroch kategórií (osobnosti, svet, ľudská tvorba, rôzne) a 4 800 pomôcok, ktoré vám postupne odhaľujú správnu odpoveď. Tieto pomôcky navyše poskytujú hráčom nepreberné množstvo ďalších informácií a zaujímavostí ku každej otázke.
Zábava, vedomosti a taktika – to je iKNOW.

Túto hru ako aj ďalšie kúpiš online na www.martinus.sk s dodatočnou zľavou 2 % z už zľavnenej ceny.


 Natural-sk vitaminy
Darček pre každú ženu, ktorá chce byť krásna


Využi 20% zľavu na celý sortiment www.natural-sk.sk a daruj krásu prinášajúci darček.

vitamin-eTekutý vitamín E na pleť

Obsahuje 5 000IU čistého vitamínu E v oleji zo sójových bôbov. Chráni, hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje namáhanú pokožku vystavenú každodennému stresu. Preukázateľne upokojuje a obnovuje kvalitu pokožky a zlepšuje vzhľad pleti s vráskami, jazvami, striami, popraskanou pokožkou a reznými ranami. Olej má vynikajúci upokojujúci účinok na podráždenú pokožku po epilácii alebo na rýchlenie hojenia po operáciách.
* viditeľné výsledky za niekoľko hodín;
* znižuje viditeľnosť jaziev a strií na pokožke;
* chráni pred poškodením pokožky UV žiarením (vrásky, zhrubnutie);
* priaznivo ovplyvňuje pevnosť a elasticitu pokožky.

 


 

unionlogo_zmensene.jpgLyžuj bezpečne a so zľavou!

Lyžovačku so zľavou si môžeš užiť aj v Čechách – zľavy až do 20 % na ISIC zo skipasov dostaneš vo viac ako 40-tich českých lyžiarskych strediskách, napr. Ski areál Herlíkovice – Bubákov, Ski Vítkovice – Bílá, Ski areál Ještěd, Ski Kohútka, Trnava, Kyčerka, Soláň-Bzové. Viac na www.isic.cz
Nezabudni sa pred lyžovačkou poistiť
logo_istotka_union.png

1) Celoročné cestovné poistenie istotka! do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí nebudú v zahraničí manuálne pracovať, športovať, pohybovať sa v rizikovom prostredí. Poistenie je platné od nasledujúceho dňa po zakúpení poistenia až do posledného dňa platnosti preukazu. Zahŕňa poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škody aj poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí. Poistených je vždy prvých 30 dní pobytu pri každom jednom vycestovaní do zahraničia. Počet ciest do zahraničia počas platnosti poistenia nie je nijako neobmedzený. objednat poistenie online.jpg

CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 13,50 EUR
Ďalšie informácie o poistení TU.
 
2) Celoročné cestovné poistenie istotka! ŠPORT do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa budú v zahraničí venovať rekreačnému športu – vrátane rekreačného lyžovania a snowboardingu (zahŕňa aj zásah horskej služby na svahu!), potápania, splavovania riek (kanoe, kajak), raftingu, vodného lyžovania, jachtingu alebo windsurfingu. Zvyšné podmienky sú rovnaké ako pri poistení istotka!objednat poistenie online.jpg

CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 20 EUR
Ďalšie informácie o poistení TU.
 
3) KOMPLEXNÉ cestovné poistenie

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa v zahraničí zdržia viac ako 30 dní nepretržite. Používa sa ako dopoistenie na dni, ktoré už nepokrýva poistenie istotka! alebo istotka! ŠPORT. Ak niekto plánuje cestu do zahraničia na 50 dní nepretržite, tak na prvých 30 dní pobytu použije poistenie alebo istotka! ŠPORT a na zvyšných 20 dní si dokúpi komplexné cestovné poistenie. objednat poistenie online.jpg
Držitelia platného preukazu ISIC majú 30% zľavu na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia na jednotlivé cesty.

Ďalšie informácie o poistení TU.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »