fbpx

UŽI SI LETO lacnejšie s preukazom ISIC!banner-isic-LETO_9519 x 315_FB

>> [Kúpaliská] [Aquaparky] [ Letné športy a adrenalín] [ Cestovanie] [Letné strediská] <<

>> [Športové potreby, oblečenie a obuv] <<

Keď nie je ideálne počasie

 >> [ Tipy na kiná]  [ Zábava a relax]  [ Kaviarne]  [ Kultúra] 

[ Fitness centrá] <<

 Ak preukaz ISIC ešte nemáš, vybav si ho ONLINE TU.

🙂


Letné kúpaliská

obrazok_strehovva.jpg

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR.

Areál Aquatermalu Strehová je vo vonkajšom areáli Kupka Aquatermal funguje 6 sezónnych bazénov (od mája do septembra) s teplotou vody od 24°C do 35°C. V  areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet. Tešíme sa na Vašu návštevu.

www.strehova.sk

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa Študent na vstup.

obrazok_tehelko.jpgLetné kúpalisko Tehelné pole

Kúpalisko Tehelné pole je jedno z najkrajších a najznámejších bratislavských kúpalísk s hlbokou tradíciou. Nachádza sa v širšom centre v blízkosti Zimného štadióna Ondreja Nepelu.


 

obrazok_rosnicka.jpgLetné kúpalisko Rosnička

Letné kúpalisko s troma bazénmi a beach volejbalovými ihriskami, obkolesené zeleňou okolitých lesov priamo medzi mestskými časťami Dúbravka a Karlova Ves.


obrazok_delfin.jpgLetné kúpalisko Delfín

Letné kúpalisko Delfín je súčasťou komplexu kúpeľov Delfín, ktorý sa nachádza v mestskej časti Ružinov a má kapacitu 2000 návštevníkov.


obrazok_krasnany.jpgLetné kúpalisko Krasňany

Kúpalisko na Černockého ulici v Krasňanoch ponúka dva bazény – veľký a detský, šatne, bufet a detské ihrisko.


obrazok_raca.jpgLetné kúpalisko Rača

Letné kúpalisko s 50 metrovým bazénom s max hĺbkou 2,2 metra sa nachádza v Knižkovej doline v Rači, v príjemnej oblasti medzi vinohradmi.


obrazok_lamac.jpgLetné kúpalisko Lamač

Letné kúpalisko v Lamači je po rekonštrukcii, ponúka obyvateľom Lamača, Dúbravky, Devínskej Novej a Karlovej Vsi príjemnú atmosféru a osvieženie.


obrazok_zlate piesky.jpgŠportovo – rekreačný areál Zlaté piesky

Športovo-rekreačný areál s prírodným kúpaliskom, krásnou veľkou vodnou plochou a plážou s mnohými službami, ktoré patria k letnej rekreácii, ako napríklad: požičovňa vodných plavidiel, vodný tobogán, vlek pre vodné lyžovanie, tenisové kurty, plážový volejbal, futbal, detské ihriská, exteriérové stolnotenisové stoly, autocamping, chatová osada, ubytovanie hotelového typu, stravovacie služby, bufety. Na pláži je v letnej sezóne zabezpečená komplexná vodná záchranná služba.


Plaváreň Pasienky

Krytá plaváreň na Junáckej 4 s 50 m bazénom s hľadiskom a 25 m výukovým bazénom.
www.starz.sk


Kúpalisko Tepličky

Kúpalisko sa nachádza na okraji mesta Krupina, je v susedstve s prírodou a tým vytvára veľmi príjemné prostredie pre zábavu a oddych.
Nachádazjú sa tu 4 bazény:
Plavecký: 12,5 x 25 x 1,5 m; 23°C
Neplaveclý: 10 x 6,5 x 0,4 – 0,9 m; 26°C
Detský: 10 x 5 x 0,3 m; 32°C
Sedací 5 x 3 x 0,6 m; 34 °C

Zľava: 0,50 eur z ceny vstupného pre dospelých.


Kúpalisko Neresnica 

Kúpalisko Neresnica – Zvolen ponúka svojim návštevníkom ideálny relax počas teplých slnečných dní so zľavou pre držiteľov kariet.
Zľava: 1 euro z ceny vstupného pre dospelých.


Kúpalisko Štrand Nové Zámky

Na ploche o rozlohe osem hektárov sa nachádza 9 bazénov. Plavecký bazén má rozmery 50 x 21 metrov, teplota vody je udržiavaná na hodnote 26 °C. Menší bazén,je dlhý 25 a široký 12,5 metra, s teplotou vody 28 °C . V areáli sa nachádza spolu 5 tobogánov.
Zľava: tarifa študent
Cenník nájdeš TU.


aqualand bb.pngAqualand Banská Bystrica

Pre držiteľa platnej karty platí tarifa Študent.

obrazok_aqualand.pngSúčasťou plážového kúpaliska je aj jazero s rozlohou 2,5 ha, 6 bazénov s celkovou vodnou plochou 4600 m2, 2 tobogany, 4-dráhová vodná šmýkačka, 3 ihriská na plážový volejbal, 2 futbalové ihriská, 18 dráhový minigolf, bowlingová a bedmintonová hala, stoly na stolný tenis a k dispozícii sú aj vodné bicykle.

Na jazere sa nachádza aj wakeboardingový park s najdlhšou priamou dráhou na vodné lyžovanie s prekážkami na Slovensku (stredná časť jazera – čím sa vytvárajú aj vlny na vodnej ploche s priaznivým vplyvom proti rastu rias), na wake vlek je jednotné vstupné bez zľavy.

K dispozícii je rozšírená oddychová terasa a viac lehátok pri minerálnom 50m bazénevodne atrakcie_aqualand.jpg

V areáli je aj:

•AQUA FUN PARK s vodnými atrakciami ako pri Jadranskom mori vrátane vodných trampolín, lezeckých stien, lávok, šmýkačiek, hojdačky a aquazorbingu v južnej časti jazera

• 1. banskobystrický INLINE asfaltový okruh o dĺžke 900m (pre inline korčuliarov k dispozícií denne po 18:30 BEZPLATNE)

www.aqualandbb.eu

Zľavnené vstupné do krytého bazéna pre držiteľa platného preukazu.
obrazok_mkp zilina.png

Športový areál, ktorému dominuje Športová hala a Mestská krytá plaváreň, sa nachádza pár krokov od centra mesta. K dispozícii sú okrem 50 metrového krytého bazéna aj dva vonkajšie 50 metrové bazény, sauna, solárium, minigolf, reštaurácia a tobogán. Zaujímavosťou je, že mesto Žilina malo vďaka tomuto komplexu už v roku 1963 ako prvé vo vtedajšom Československu krytý 50 metrový olympijský bazén.

Tarifa Študent na celodenný vstup.

obrazok_komarno.jpgTermálne Kúpalisko v Komárne je vybudované na ploche2,5 ha. Má dva aktívne termálne pramene s priaznivými účinkami s teplotou vody 45 ºC a 29 ºC .

V letnej časti termálneho kúpaliska sa nachádza plavecký, výukový, neplavecký, detský a sedacie termálne bazény. V areáli sú plážové priestory, ihrisko na beach volejbal, stoly na vonkajší stolný tenis. S možnosťou celoročného využitia sa na termálnom kúpalisku nachádza sedací termálny bazén s mobilným prestrešením s atrakciami ako vzduchové lehátka, nerezový vodopád a intenzívna hydromasáž s prisávaním vzduchu. Ďalej sa tu nachádza fínska sauna s ochladzovacím bazénom a ďalšie zariadenia pre poskytovanie doplnkových služieb, ako sú masáže, manikúra-pedikúra a bufet. Srdečne Vás očakávame a prajeme Vám príjemný pobyt!

www.thermalkn.sk


ozon-bk_logo.pngLetné kúpalisko a Wellness centrum OZON Bardejovské kúpele

ozon_obrazok.jpgŠpeciálna tarifa ISIC, ITIC, EURO<26.

Bardejovské kúpele patria medzi najstaršie a najkrajšie na Slovensku. Nachádzajú sa uprostred prekrásnej prírody horného Šariša a sú ideálnym miestom na oddych a načerpanie nových síl. Okrem pohody na kúpalisku s ohrievanou vodou či vo Wellness centre ponúkajú aj kúpeľnú kolonádu, v ktorej je spolu 8 liečivých minerálnych prameňov. Kúpele sa nachádzajú 5 km od historického mesta Bardejov, zvoleného za najkrajšie mesto na Slovensku tri roky po sebe (2010 – 2012).

www.kupele-bj.sk


Zľava 0,50 € na vstup na kúpalisko a na pobytový poukaz na 1 noc.

obrazok_tornala.jpgV južnej časti mesta Tornaľa sa nachádza rekreačná oblasť vyhľadávaná turistami zo Slovenskej republiky, ale aj zo zahraničia. Teplé podnebie je garanciou na príjemný pobyt.
Centrom rekreačnej oblasti je plážové kúpalisko, ktoré sa prevádzkuje od roku 1969. Umelo vytvorená nádrž s rozlohou cca 15 000 m2 s hĺbkou vody 2 metre sa napĺňa z Morského oka. V areáli sa nachádza vrt minerálnej vody v hĺbke 155 m, v obchodoch sa predáva pod názvom Gemerka. Vedľa vodnej nádrže sa nachádza 50 m plavecký bazén. V prírodnom bazéne je ohradený priestor pre deti.
Stravovacie služby pre rekreantov sú zabezpečené prostredníctvom reštaurácie a stánkov rýchleho občerstvenia, zeleniny, ovocia. Počas celej letnej turistickej sezóny je v areáli plážového kúpaliska lunapark, v prevádzke je aj tenisový kurt. V blízkosti plážového kúpaliska je kemping, ktorý ponúka ubytovanie v turistickej ubytovni. Turistická ubytovňa pozostáva z 35 izieb s celkovou kapacitou 70 osôb. Zároveň má kemping vyhradené priestranstvo na odstavenie karavanov ako aj priestory na stanovanie v počte 40 miest s celkovou výmerou 425 m2.
www.mestotornala.sk
>>> [Kúpaliská] [Aquaparky] [Cestovanie] [Letné strediská] <<<


Aquaparky a termálne kúpaliská

aquacity.pngAquaCity Poprad

Cena vstupného je podľa tarify Študent.
Relaxačno-športový areál AquaCity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Dominantou areálu je celoročná prevádzka, nerezové bazény a UV čistenie vody.

aquacity_blue_diamond.jpgV areáli sa nachádza krytý plavecký 50 m bazén, celoročné termálne bazény s teplotou vody 28 až 30 °C, kde si návštevníci postupne vyskúšajú vodný hríb, perličky, vírivky, hojdací zvon a tobogany.

V mori zábavy objavia malí cestovatelia Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie sa vybudoval detský bazén Treasure Island v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a tobogánmi.

K atraktívnym častiam patrí krytý relaxačný bazén Blue Diamond a bazén Sapphire. Tieto bazény sú naplnené kryštálovo čistou vodou obsahujúcou až dvadsať rôznych minerálov podporujúcich zdravie.

bluesapphire11.jpgNemenej atraktívny je Vitálny svet s komplexom sáun ako mentolová, parná, soľná, fínska, kvetinová a príjemnou atrakciou je snežná jaskyňa, kde skutočne sneží po celý rok. V AquaCity je možnosť oddychovať aj aktívne, nachádza sa tu moderne vybavené fitnescentrum. V celom areáli je moderný turniketový systém na princípe vodeodolných náramkových čipov.

Novinkou v AquaCity je kryoterapia – liečba chladom pri použití veľmi nízkych teplôt od -100 do -160 °C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v tele človeka.

Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach, ku ktorým patrí reštaurácia, fastfood, kaviareň a viacero barov. Nájdete tu mnoho ďalších kvalitných služieb, ktoré spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Neodradí Vás ani nepriaznivé počasie, je to miesto pre dokonalý relax.

obrazok_aquacity.jpg

tatralandia 2012 maleAquapark Tatralandia

Cena vstupného je podľa tarify študent.

Najväčší vodný svet v strednej Európe, Wellness & Fun 365 dní v roku – len v Tatralandii si vychutnáte 28 toboganov, 14 bazénov a 300 atrakcií.

Naviac krytý raj Tropical Paradise je garanciou leta v každom počasí – skutočná atmosféra prímorského sveta s tropickou flórou a palmami, kúpanie v slanej morskej vode a 30 stupňová teplota bez ohľadu na vonkajšie počasie. Unikátna priehľadná strešná fólia v Tropical Paradise Vám poskytne nielen nádherný výhľad na Tatry, ale prepúšťa aj slnečné žiarenie a umožňuje prírodné opaľovanie počas celého roka. Toto všetko zažijete len v Tatralandii.

www.tatralandia.sk


logo horizontal Besenova claim RGBBešeňová

10% zľava na celodenné vstupy Thermal, Sea and Fun Packet
Máte chuť na niečo nové? Ponúkame Vám adrenalínovú zónu, v ktorej sa nachádza bazén s umelými morskými vlnami, rodinný bazén s atrakciami, 30 m toboganová veža so 6 toboganmi – najdlhší a najrýchlejší tobogan na Slovensku.
V GINO PARADISE Bešeňová sa môžete tešiť aj na:

• 8 vonkajších geotermálnych bazénov (plavecké bazény, relaxačné bazény s vodnými lavicami a chŕličmi)
• 5 vonkajších bazénov s čírou ohrievanou vodou (Divoká rieka, plavecký bazén, relaxačný bazén Mara, detský bazén, dopadový bazén)
• 2 vnútorné antikorové bazény (plavecké, relaxačný a rodinný bazén)
• 3 vonkajšie vírivky
• 8 vonkajších toboganov a šmýkačiek
• 7 vnútorných toboganov
• exkluzívne Wellness & Spa
• ubytovanie, reštaurácia a bary priamo v areáli
• skvelý animačný program počas celého leta
• teplota vody 36 – 41 °C
• areál otvorený celoročne
U nás si môžete vybrať: termálnu alebo číru vodu.
obrazok_gino.jpg

oravice.jpgMeander Thermal Park Oravice

10% zľava z tarify Študent na všetky typy vstupov.

obrazok_oravice.jpgAquapark Oravice leží na na území Oravy – Západné Tatry – Roháče. Pre návštevníkov má k dispozícii 6 bazénov. Dva relaxačné bazény spájajú prieplavom vonkajší a vnútorný bazén, návštevníci si preto môžu vychutnávať relax za každého počasia. V relaxačných bazénoch sa nacháza množstvo vodných atrakcií, ako sú masážne lavice, masážne trysky, chrliče vody a podobne.  Športovo – relaxačný bazén s termálnou vodou je prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená aktívnym športovcom, ktorým je k dispozícii plavecká dráha s dĺžkou 25 metrov. Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačného bazénu je bazén s umelými vlnami. V bazéne s vlnobitím sa vytvárajú vlny, ktoré vám navodia atmosféru morských vĺn. Pre deti je určený detský bazén a pre milovníkov masáží dva whirpool bazény. Na zábavu slúži tak isto 100 metrov dlhý tobogan. V Aquaparku Oravice sa tiež nachádzajú masážne priestory, sauna a morský aerosolový kúpeľ. Počas letnej sezóny pripravuje stredisko viacero zaujímavých aktivít. Na deti čakajú animačné programy, ktoré povedú skúsení animátori. Pre najmenších je tak isto určená indiánska osada. Rodičom určite padne vhod detský kútik, vďaka čomu si dokážu odpočinúť od svojich ratolestí. Športovci sa môžu takisto odreagovať na beach volejbalovom ihrisku. Stredisko je rovnako vybavené reštauračnými zariadeniami a zariadeniami rýchleho občerstvenia s rôznymi druhmi jedál. Samozrejmosťou je to, že areál je bezbariérový. Bazény sú v prevádzke celoročne.

Kvalita vody

Pýchou zariadenia je prírodná geotermálna voda, ktorá vyviera pri teplote 58°C z hĺbky až 1611m. Táto prírodná voda sa po ochladení vlieva do bazénov, ktorých teplota vody sa pohybuje od 28 do 38°C. Voda má jedinečné blahodárne účinky na celý organizmus. Je vysoko mineralizovaná, sodno-vápenato-horečnato-siričitá s vysokým obsahom železa.

www.meanderthermal.com


Tarifa ŠTUDENT na celodenný a trojhodinový lístok do vodného sveta.

Holidaypark Kováčová je novovybudovaný moderný areál, v ktorom prežijete príjemné chvíle oddychu v termálnej minerálnej vode. Pri vrte má termálna voda teplotu 48,5°C. V bazénoch vás čaká voda s príjemnou teplotou od 26 do 38°C.

http://holidaypark.sk/


strehova aquatermal.jpg

Aquatermal a KUPKO Strehová

Zľavnené vstupné podľa tarify študent.
obrazok_strehovva.jpg

Areál Aquatermalu Strehová je vo vonkajšom areáli Kupka Aquatermal funguje 6 sezónnych bazénov (od mája do septembra) s teplotou vody od 24°C do 35°C. V  areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet. Tešíme sa na Vašu návštevu.

patince.jpgWellness Hotel Patince****

20% zľava na vstupy do wellness centra pre držiteľa platného preukazu
10% zľava z ceny ubytovania v hoteli pre držiteľa platného preukazu

obrazok_patince.jpgHotel sa môže pýšiť najväčším vnútorným zážitkovým bazénom s termálnou vodou na Slovensku. Vo vnútornom bazénovom svete sa nachádza relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detský bazén s tobogánom, vírivka a sedací bazén. Teploty vôd sú v rozmedzí 30 – 36°C. V letnej sezóne sú okrem vnútorných bazénov k dispozícii aj ďalšie relaxačné a detské bazény s termálnou vodou, plavecký bazén a navyše pre väčšie možnosti zábavy aj 4 tobogány. Saunový svet ponúka hosťom 2 fínske sauny, 1 parnú a 1 bylinkovú saunu, ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov kúpeľ. Extra bonusom pre všetkých ubytovaných hostí hotela je možnosť celodenného neobmedzeného využívania bazénového sveta, saunového sveta a fitnes centra.
Komplexnosť poskytovaných služieb vhodne dopĺňajú spa a wellness procedúry, ako masáže, thajské masáže, zábaly, vaňové kúpele, tvárové a telové ošetrenia, spa ošetrenia rúk a nôh a kaderníctvo.

www.wellnesspatince.sk


 

logo MKP KosiceMestská krytá plaváreň v Košiciach

Tarifa Študent na kombinované 1 a 2-hodinové vstupy na plaváreň a kúpalisko.
Na čipový preukaz ISIC je zároveň možné si nahrať aj permanentku na viac vstupov.
Príď si zaplávať do Mestskej krytej plavárne v Košiciach, v ktorej sa nachádza plavecký bazén spojený z 50 metrového a 25 metrového plaveckého bazéna. V letnej sezóne je sprístupnená pre verejnosť aj vonkajšia trávnatá plocha s detským bazénikom.
 

www.plavarenkosice.sk


sklene_teplice_logo.pngLiečebné termálne kúpele Sklené Teplice

15% zľava na vstup do Jaskynného parného kúpeľa, Kúpeľa Márie Terézie zrekonštruovaného v tureckom štýle a do Saunového sveta s piatimi druhmi sáun, termálnym bazénom s rozmermi 14x3m a tepidáriom.
obrazok_sklene teplice.jpgJedinečné kúpele ležiace v krásnom prírodnom prostredí na úpätí Štiavnických vrchov s horúcimi liečivými prameňmi, ktoré sú bohaté na magnézium a kalcium.
Európsky unikát – Jaskynný parný kúpeľ – Parenica – liečivá voda 42°C z termálnych prameňov ústi priamo do jaskyne a svojou teplotou vyhrieva prírodný jaskynný bazén. Voda v Parenici, ako aj vo všetkých termálnych pokojových bazénoch je absolútne prírodná, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad a tým, že sa každý deň vymieňa, je vhodná aj pre klientov citlivých na bazénové vody.
Úžasný oddych v saunovom svete (dvojhodinový relax na posilnenie imunitného systému, 3 parné aromasauny v antickom štýle, fínska sauna, sprchová oáza s vedrami odvahy, infrasauna na prehriatie kĺbov, ľadopád a tepidárium s troma vyhrievanými kamennými kreslami).
Bohatá ponuka výnimočných masáží, rašelinové zábaly, podvodné bylinkové masáže a špeciálne relaxačné programy, novinkou je ponuka Thajských masáží a bankovanie.

www.kupele-skleneteplice.sk


Tarifa ŠTUDENT na hodinový, dvojhodinový, 10x hodinový lístok do vodného sveta, vstupné do sauny a kombinovaný lístok vodný svet + sauna.

Areál nášho zariadenia je zasadený do krásneho prostredia v srdci Terchovej a objavíte tu žiadaný terchovský vodný svet. Obsahuje plavecko-relaxačný bazén (17,5x7x1,1-1,5), detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny, parnú saunu, fitness a miestnosť na cvičenie aerobiku, kalanetiky, posilňovňu a pod. V tejto časti je i možnosť masáže.

V areáli nájdete aj turisticko-informačné centrum s ponukou spomienkových predmetov a možnosti surfovania po internete, športovú halu, kde je možnosť hrať tenis, volejbal, bedminton, florbal… Vedľa športovej haly je možnosť zahrať si squash, bowling, biliard, oceniť svoj športový výkon a doplniť telesné tekutiny a stratenú energiu v BARE s reštauráciou, kde zažijete pocit nádherného priestoru.

obrazok_terchovec.jpg
www.terchovec.eu

[Kúpaliská] [Aquaparky] [Cestovanie] [Letné strediská] <<<

 


Letné športy a adrenalín

logo.small.16935

Wakelake Bratislava

10% zľava na lístky na wakeboardový vlek
Wakelake a wake vlek sa nachádza v areáli Zlatých pieskov v Bratislave. Vlek je v prevádzke od marca do decembra a ťahá od 14:00 cez týždeň a od 12:00 cez víkend do zotmenia. V hlavnej sezóne si začiatočníci môžu jazdiť zadarmo v utorok a štvrtok od 09:00 do 12:00 kým sami neprejdú celé kolečko. Pre pokročilejších je v ponuke cez sezónu zvýhodnený doobedný lístok iba 15 EUR od 09:00 – 12:00 počas pracovných dní. K dispozícii je požičovňa s kompletným vybavením (wakeboardy, wakeskate-y, lyže, vesty, prilby, neoprény).

http://wakelake.sk/


logo.small.15264

Hurrican Factory Tatralandia

25% zľava z ceny letu Hurricane (v cene máš 2 vstupy do tunelu, 4 minúty letového času pre 1 osobu)
HURRICANE FACTORY TATRALANDIA je jediný aerodynamický tunel na Slovensku a v širšom okolí. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čím navodzuje rovnaké podmienky ako pri voľnom páde. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava.


Letné dovolenkovanie so zľavou

Rezervuj si letenky a ubytovanie za super ceny!

istock_000000982086small_bn1_06.jpg


Letenky, autobusy a cestovateľské balíčky za výhodné ceny. Najvýhodnejšie celoročné cestovné poistenie – istotka!, pracovné programy v zahraničí, odborné stáže, štúdium a práca v Austrálii, jazykové kurzy v Európe a vo svete, lyžovačky v Alpách, ubytovanie so zľavou, víza. A k tomu ten najlepší klientsky servis!

Alebo vyberaj z akciových leteniek!

 paxtravel_male.jpg

Spoznaj viac z Európy a sveta s CK PAXTRAVEL

5% zľava z ceny zájazdu organizovaného CK PAXTRAVEL podľa ponuky pre držiteľa platného preukazu ISIC/EURO<26 a jeho spolucestujúcich (napr. rodičov), maximálne pre dvoch spolucestujúcich. Zľava pre spolucestujúcich platí, iba ak je zájazd objednaný priamo v CK PAXTRAVEL (neplatí pri objednaní cez províznych predajcov).

CK PAXTRAVEL sa už od roku 1993 špecializuje na poznávacie zájazdy do celého sveta. V kategórii poznávacích zájazdov patrí CK PAXTRAVEL medzi najväčšie cestovné kancelárie na Slovensku. Predĺžené víkendy v európskych metropolách (Paríž, Londýn, Rím, Petrohrad, Barcelona, Amsterdam, …), poznávacie okruhy po Taliansku, Francúzsku, Škandinávii, či Amerike, všetko nájdete v CK PAXTRAVEL.
POZOR NOVINKA!
paxtravel
Keď rozhoduje cena…
Plánujete dovolenku a hľadáte ubytovanie? Kliknite na paxtravel.sk/hotely.
Prehliadnite si ponuky ubytovania v hoteloch v rámci celého sveta za ceny nižšie ako na konkurenčných rezervačných portáloch. S preukazom ISIC, ITIC a EURO<26 si aj naše výhodne ceny ubytovania môžete znížiť o ďalších 5 %!

www.paxtravel.sk


unionlogo_zmensene.jpg

Cestuj na istotu s istotkou!

Poistenie istotka! teraz s krytím až 250.000 €!
Celoročné cestovné poistenie istotka! za 13,50 € je určené pre držiteľov preukazu, ktorí nebudú v zahraničí manuálne pracovať, športovať, pohybovať sa v rizikovom prostredí. Poistenie je platné od nasledujúceho dňa po zakúpení poistenia až do posledného dňa platnosti preukazu. Zahŕňa poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škody aj poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí. Poistených je vždy prvých 30 dní pobytu, pri každom jednom vycestovaní do zahraničia. Počet ciest do zahraničia počas platnosti poistenia nie je nijako neobmedzený.
Celoročné cestovné poistenie istotka! ŠPORT za 20 € je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa budú v zahraničí venovať rekreačnému športu – vrátane rekreačného lyžovania a snowboardingu (zahŕňa aj zásah horskej služby na svahu!), potápania, splavovania riek (kanoe, kajak), raftingu, vodného lyžovania, jachtingu alebo windsurfingu. Zvyšné podmienky sú rovnaké ako pri poistení istotka!.
30% zľava na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia (poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie aj na poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí).
Zvýhodnené celoročné poistenie do celého sveta istotka! len za 13,50 € a istotka! ŠPORT len za 20 € si môžeš objednať online alebo zakúpiť na pobočkách Union poisťovne a CKM 2000 Travel.

studentagency.jpg
 

Doprav sa do cieľa Tvojej cesty so zľavou so Student Agency

15% zľava pre držieľov preukazov ISIC a ISIC/EURO<26 na všetky autobusové spojenia zo Slovenska do zahraničia, presnejšie do viac ako 55 miest v Európe.

Zľava platí aj na vnútroštátnych linkách po Slovensku /neplatí pre vnútro v ČR/.

mapa-spoju.jpg

futbaltour.jpg

Nezabudnuteľný zážitok z každého zájazdu pre tých, čo žijú futbalom

7% zľava z celkovej ceny zájazdu
„Čerpáme z niekoľkoročných skúseností, spolupracujeme iba s overenými a spoľahlivými partnermi, máme zmysel pre detail. Staráme sa o všetko a počas celého zájazdu sme stále s vami, aby ste zažili bezstarostný futbalový deň ako domáci fanúšikovia. Špecializujeme sa na prestížne zápasy v anglickej, španielskej, talianskej lige a Lige majstrov.“ (Futbaltour.sk)


regiojet.jpgZ Košíc až do Prahy od 9 €

10% zľavu na preukaz ISIC/EURO<26 je možné uplatniť v prípade, že na zakúpenej trase prekročíš hranice, teda pri zakúpení lístka zo slovenského mesta do českého na uvedenej trase a naopak. Okrem 10% zľavy si vychutnáš pohodlie vlakov RegioJet a profesionálny prístup vlakovej obsluhy. Môžeš si zvoliť typ vozňa – Standard, Relax, Business. V každom z týchto vozňov dostaneš zadarmo dennú tlač a časopisy, balenú vodu, kávu, slúchadlá k vypožičaniu.
z kosic az do prahy od 9eur.jpg

www.regiojet.sk

>>> [Kúpaliská] [Aquaparky] [Cestovanie] [Letné strediská] <<<


Letné strediská

jasna.jpgJASNÁ Nízke Tatry

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na lanovky a twinliner.
S LANOVKAMI NA CHOPOK 2024 m
jasna_twinliner.jpg Užite si výlet do Demänovskej doliny, ktorá je od Tatralandie vzdialená len 15 minút autom. Počas letnej sezóny sa na druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier CHOPOK dopravíte pohodlne lanovkami a môžete si vychutnávať turistiku aj nezabudnuteľné výhľady na vrcholy Tatier. Príďte sa previezť najmodernejšou kabínkovou lanovkou funitel a aj výťahom na koľajniciach twinliner.
Stredisko je vyhľadávané nielen kvôli  turistike a lanovkám, ale aj vďaka BIKE PARKU. Využíva prírodné danosti a spolu s drevenými prekážkami poskytuje kvalitné podmienky pre profesionálnych jazdcov aj  pre rekreačných cyklistov.
V Demänovskej doline nájdete aj Demänovskú jaskyňu Slobody, Demänovskú ľadovú jaskyňu a Vrbické pleso. Detské atrakcie aj osvieženie počas výletu v horách poskytuje reštaurácia Happy End alebo Funibar s výhľadom na Chopok. Nezabudnite používať vernostnú kartu Tatrypass, s ktorou máte výhodné zľavy na lanovky aj na ostatné služby v stredisku.

www.jasna.sk

 


vysoketatryVysoké Tatry

– Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec
svistia krajinka_2.jpgPre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na lanovky počas letnej prevádzky

Vyvezte sa pohodlne k fantastickým výhľadom a užite si najkrajšiu dovolenku vo Vysokých Tatrách. Príďte si pozrieť do Tatranskej Lomnice najobľúbenejšie turistické miesto – Skalnaté pleso a jeho svištiu krajinku, ktorá sídli vo výške 1 751 metrov. Užite si prechádzku po streche Tatier v Lomnickom sedle vo výške 2 190 metrov, kam sa  dostanete 2-sedačkovou lanovkou. Alebo sa vyvezte nad oblaky visutou lanovkou na vrchol Lomnického štítu do výšky 2 634 metrov. Zo Starého Smokovca sa pohodlne prepravíte pozemnou lanovkou na východisko mnohých túr –  Hrebienok. Štrbské pleso a hrebeň Soliska ponúka panoramatické pohľady do doliny, na romantické Štrbské pleso, Kriváň, či Nízke Tatry.

 
lomnicak.jpg
 
 
 
 
 

www.vt.sk


vratna.pngVrátna Free Time Zóna

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na obojsmerný lístok na kabínkovú lanovú dráhu Chleb

lanovka_vratna.jpgLetná sezóna nám znovu ponúka vynikajúce možnosti turistiky či prechádzok krásnou prírodou Národného parku Malej Fatry – vo Vrátnej, ktorá je východzím bodom pre množstvo turistických chodníkov vedúcich na Veľký a Malý Rozsutec, známe Jánošíkove diery či hrebeň Krivánskej Malej Fatry, na ktorý sa môžete nechať vyviesť 8-miestnou kabínkou do výšky 1494 m.n.m. Novinkou sú novovybudované vyznačené horské cyklistické trasy pre začiatočníkov až náročných horských cyklistov.

V doline budú k dispozícii kolobežky, bicykle, vo vybraných zariadeniach v Terchovej a Vrátnej bazény a wellness centrá.

janosikove diery.jpg  obrazok vratna.jpg

www.vratna.sk


bike_park_psdonovaly.jpgBike Park Donovaly

Zľava 20 % pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a EURO<26:
– z ceny spiatočného lístka na lanovku TELEMIX Nová hoľa
– z ceny celodenného lístka na vývoz lanovkou TELEMIX Nová hoľa
nova hola.jpg
Populárne slovenské lyžiarske stredisko ponúka svojim návštevníkom mnoho atrakcií a zábavy aj počas letného pobytu. Pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu bolo vybudované letné adrenalínové centrum FunAréna Donovaly s dominantou – bobovou dráhou a ďalšími atrakciami, ktoré poskytujú mnoho zábavy nielen deťom, ale aj dospelým. V lete Donovaly ponúkajú aj vynikajúce podmienky na horskú turistiku, cykloturistiku a vyznávači adrenalínu si určite prídu na svoje pri zjazde na bicykloch v bike parku z Novej hole. Pre milovníkov tohto športu je k dispozícii až 42 cyklotrás v celkovej dĺžke 375 km značených cyklotrás.

www.parksnow.sk


 

fun-arena-donovaly.jpgBobová dráha Donovaly

10% zľava z jednorázového lístka

funarena_photo2012.jpgTrať bobovej dráhy je vedená po pravej strane zjazdovky z Novej hole od Mišútskej cesty, kľukatí sa v lesíku a po takmer 900 m vyústi ku nástupnej stanici umiestnenej nad plochou, ktorá sa v zime využíva v stredisku ako klzisko. Počas jazdy v tobogáne na špeciálnych vozíkoch zažijete množstvo adrenalínu najmä vďaka 7 skokom a 11 ostrým zákrutám. Maximálna rýchlosť, ktorú je možné dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Pre porovnanie aktuálnej rýchlosti bude pripravený radar, ktorý vám pri príchode do cieľa ukáže zaznamenanú najvyššiu rýchlosť vášho prejazdu tobogánom. A ak sa vám jazda zapáčila, môžete sa znovu pohodlne priamo vo vozíku nechať vyviezť až na štart takmer 400 m dlhým vlekom.

www.parksnow.sk


sun_bachledova.jpgSun Bachledova

10% zľava na lístky na lanovku a na požičanie bicyklov a výstroja

bachledova bikepark.jpgBike park Bachledova vznikol v roku 2010 v krásnom prostredí Belianskych Tatier v obci Ždiar, v lyžiarskom stredisku Ski Bachledova. K projektovaniu tratí prispel najskúsenejší slovenský jazdec Filip Polc, ktorý sa stal tvárou bikeparku.

Bike park Bachledova ponúka downhill trať Air Dh Bachledka, freeride, family trať, 5 tratí crosscountry v krásnom prostredí Spišskej Magury, každá s použitím lanovky TS3, v celkovej dĺžke 130km, požičovňu bicyklov DH, cross, priamo v stredisku, bobovú dráhu, vyhliadkovú vežu, ubytovanie priamo v obci Ždiar (hotel, penzióny, priváty), reštauráciu, bufet. Zjazdová trať má dĺžku 1700 m a prevýšenie 250 m. Je určená nielen pre  skúsených cyklistov a pretekárov, pretože všetky extrémne náročné miesta a prekážky sa dajú obísť. Bike park Bachledova pripravuje niekoľko pretekov, informácie nájdete na webe.

www.sunbachledova.sk


Bobová dráha Žiarce

Bobová dráha, Minitanky a Obria húpačka  Žiarce – Demänovská dolina

Pavčina Lehota, Demänovská dolina

bobovka_mensie.jpg

10% zľava na 5-jazdový a 10-jazdový lístok na bobovú dráhu

Vstupné na obriu hojdačku  1 osoba 8 eur, 2 osoby 10 eur, s platnou kartou jednotná cena 4 eurá, ak idú spolu 2 osoby a minimálne jedna z nich má platnú kartu.

Cena jazdy na mini tanku za 5 min 8 eur, s platnou kartou 20% zľava na druhú zakúpenú jazdu.

www.ziarce.sk


tale.jpgTále

20% zľava z hry golfu na 9-jamkovej akadémii Little Bear (pultová cena 20 €, cena po zľave 16 €). Zľava platí pre hráčov golfu, ktorí sú držitelia zelenej karty.
10% zľava z celodenného požičania E-Bajkov v hoteli Stupka (pultová cena 25 €, cena po zľave 22,50 €) – elektrobicykle, ktoré vás potiahnu, aj keď už nevládzete
20% zľava z prenájmu tenisových kurtov pri hoteli Stupka (pultová cena 10 € / 60min, cena po zľave 8 € / 60min)
20% zľava z pultových cien ubytovania v hoteli Golf. Zľavy na ubytovanie sa nekumulujú a nie je možné ich uplatniť na balíky služieb
cyklopobyt_e_bajk.jpg
Turistické stredisko Tále sa nachádza v atraktívnom prostredí Národného parku Nízke Tatry. Pohorie Nízke Tatry sa tiahne v dĺžke 80 km smerom zo západu na východ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyššie vrcholy Ďumbier (2043 m), Chopok (2024 m) a Dereše (2004 m) poskytujú jedinečný výhľad na pohoria a údolia Slovenska a sú vyhľadávanými turistickými cieľmi.
Majstrovské golfové ihrisko Gray Bear Tále je ideálnym miestom na strávenie golfového pobytu.
V malebnom prostredí strediska Tále je situovaný horský HOTEL STUPKA, poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb.golfove-ihrisko-tale-013.jpgWellness centrum hotela Stupka ponúka dokonalý relax a načerpanie nových síl v bazéne so slanou vodou a protiprúdom, fínskej saune, dvoch parných saunách, jacuzzi a cardio fitness centre.

www.tale.sk

> [Kúpaliská] [Aquaparky] [Cestovanie] [Letné strediská] <<<

Športové potreby, oblečenie a obuv

Running Store

logo.small.21667
15% zľava v predajniach Running Store v Bratislave a Žiline + v e-shope
www.runningstore.sk
Viac o ISIC zľave.


 Skate-online

logo.small.15200
zľava 12% zľava na nákup v internetovom obchode www.skate-online.sk
Viac o ISIC zľave.

Keď nie je ideálne počasie

Tipy na kiná

cinemax logo
S ISICom vidíš v kinách CINEMAX viac a platíš menej – využi študentské ceny vstupného.
Pozri si promo video ku kinu CINEMAX.
Webová stránka kina: http://www.cine-max.sk/

Pozri si aktuálny program kina.

Viac o zľave nájdeš TU.


cc_logo

Cinema City zľava 1 až 2€

V Cinema City máš špeciálne ceny lístkov do kina po celý týždeň!
V pondelky a utorky až piatky do 17:00 – 4 € na 2D a 5 € na 3D filmy (ušetríš 1 €).
V utorky až nedele a sviatky po 17:00 – 5 € na 2D (ušetríš 2 €) a 7 € na 3D filmy (ušetríš 1,50 €).
Webová stránka kina: www.cinemacity.sk
Pozri si aktuálny program kina.
Viac o zľave nájdeš TU.


sstercentury

Zľava 1 EURO zo základnej ceny vstupenky pre držiteľov platnej karty ISIC.

Webová stránka kina: www.zilina.stercentury.sk
Pozri si aktuálny program kina.
Viac o zľave nájdeš TU.


9f5f1f92-6f9f-11e6-955e-000c29a578f8

Zľava 1 euro na vstupenku do kina

zľava 1 euro zo vstupného na všetky typy bežných filmových predstavení (2D, 3D, 2D ATMOS, 3D ATMOS), pričom zľava na špeciálne predstavenia a prenosy môže a nemusí byť poskytnutá.
Webová stránka kina: http://www.mlyny-cinemas.sk/
Pozri si aktuálny program kina.
Viac o zľave nájdeš TU.


Zábava a relax

Brainteaselava Escape Room 
logo.small.14055
Obľúbená Brainteaselava Escape Room Ti ponúka 20% zľavu na všetky svoje hry. Príď sa zabaviť s kamarátmi a vyskúšaj si rolu tajného agenta!
Viac o ISIC zľave.


PANIQ ROOM
logo.small.17204
PANIQ ROOM ponúka výbornú adrenalínovú zábavu so zľavou 20% zo skupinovej ceny za hru.
Viac o ISIC zľave.


Simulatorcentrum
logo.small.15026
Nenechaj si ujsť úžasný zážitok v leteckom simulátore so zľavou pre držiteľov kariet.

Zľava 10% na hry, okrem mincových automatov a laser games.

Viac o ISIC zľave.


ARENA MARTIN
logo.small.14914
Arena Martin ponúka skvelú zábavu so zľavou pre držiteľov kariet na bowling, golfový trenažér, strelecký trenažér alebo plechovkový trenažér.

Zľava 10% na hry, okrem mincových automatov a laser games.

Viac o ISIC zľave.


Kaviarne

Cafe Dias
logo.small.14334

10% zľava na všetko okrem koláčov a 5% na koláče v Café Dias.

Viac o ISIC zľave.


McCafé
logo.small.21501
Využi 30% zľavu na Espresso, Espresso Grande alebo Cappiccino vo všetkých McCafé na celom Slovensku (okrem Košíc, Prešova a Nitry).
Viac o ISIC zľave.


SUBWAY
subway_logo

10% zľava na sendviče (mimo špeciálnych ponúk) a káva za 1 €.

Daj si akýkoľvek sendič 10% (mimo špeciálnych ponúk) so zľavou 10% a kávu len za 1 euro.
Viac o ISIC zľave.


Iné kategórie kultúry

SND – Slovenské národné divadlo Bratislava
logo.small.15288

50% zľava vybrané predstavenia opery, baletu a činohry SND.

Viac o ISIC zľave.


Divadlo Jozefa Gregora Tajovského Zvolen

logo.small.15254

40% zo vstupného na vybrané predstavenia Divadla Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene.

Viac o ISIC zľave.


Divadlo Jonáša Záborského Prešov

logo.small.15274

50% zľava na vybrané domáce predstavenia.

Viac o ISIC zľave.


Mestské divadlo Žilina

logo.small.15280

66% zľava na divadelné predstavenia.

Viac o ISIC zľave.


Štátne divadlo Košice

logo.small.15283

50% zľava z ceny vstupného na bežné predstavenia činohry, opery a baletu.

Viac o ISIC zľave.


Divadlo Štúdio tanca Banská Bystrica

logo

25 – 40% zľava na predstavenia.

Viac o ISIC zľave.


Fitness centrá

FIT UP!
logo.small.14905

2 mesiace neplatíš!

Zaregistruj sa s tvojím preukazom v ktoromkoľvek štúdiu FIT UP! a 2 mesiace letných prázdnin neplatíš! Platí pri podpise zmluvy o členstve.
Viac o ISIC zľave.


GOLEM CLUB Aupark Žilina, Aupark Košice
logo.small.14934

Zľava 10% na passy.

Využi zľavu vo fitnescentre GOLEM CLUB v Žiline. Zľava platí na na FIT PASS, FIT OFF – PEAK PASS, AEROBIC PASS, COMBO PASS.
Viac o ISIC zľave.


ARNY CLUB
logo.small.14854

30% zľava na jednorázové vstupné a 15% na mesačnú permanentka

Využi zľavu 30% na jednorázové vstupné alebo zľavu 15% na mesačnú permanentku do najväčšieho fitness centra na Liptove.
Viac o ISIC zľave.

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »