fbpx

Letné cestovanie a poznávanie
satur-logo.png

Letná dovolenka so zľavou

leto-obalka-satur family-obalka-satur
 exotika-obalka-satur  poznavacky-obalka-satur
 zima-obalka-satur  wellness-obalka-satur
Najväčšia cestovná kancelária SATUR vás zbalí na bezkonkurenčnú dovolenku za skvelé ceny. Ponúkame najširšiu ponuku letných dovoleniek, poznávacích zájazdov do Európy aj exotiky, plavby, exotiku, wellness pobyty, lyžovačky, dovolenky na horách, ale aj exkluzívne hotely pre najnáročnejších.

Zľavy pre držiteľov preukazov ISIC z ponuky katalógov CK SATUR:

  • 15% zľava na pobytové zájazdy z katalógu Leto 2016 – letecké zájazdy
  • 10% zľava na pobytové zájazdy z katalógu Leto 2016 – zájazdy autobusovou a individuálnou dopravou a plavby loďou so slovenským sprievodcom
  • 2% zľava z Last Minute cien pobytových zájazdov z katalógu Leto 2016
  • 3% zľava z katalógových cien na pobyty z katalógu Wellness 2016
  • 3% zľava z katalógových cien poznávacích zájazdov z katalógu Poznávame Svet 2016 (pri kúpe zájazdu v hodnote do 200 € za osobu)
  • 5% zľava z katalógových cien poznávacích zájazdov z katalógu Poznávame Svet 2016 (pri kúpe zájazdu v hodnote minimálne 200 € za osobu)
  • 3% zľava z katalógových cien pobytových zájazdov z katalógu Zima 2015/2016
  • 3% zľava z katalógových cien pobytových zájazdov z katalógu Exotika 2015/2016

Všetky zľavy sa vzťahujú len na základnú cenu pobytu/zájazdu, nevzťahujú sa na detské paušály, povinné a iné doplatky ani na autobusovú dopravu. Jednotlivé zľavy nie sú kumulovateľné. Vernostné zľavy Satur Club nie sú kumulovateľné s vyššie uvedenými zľavami.

Podmienkou priznania zľavy je preukázanie sa jednej z osôb, ktoré chcú uzatvoriť zmluvu o zájazde, platným preukazom. Zľava platí bez obmedzenia na všetky osoby, ktoré držiteľ platného preukazu prihlási na spoločný zájazd.

Držitelia preukazov ISIC si môžu ďalšie informácie vyžiadať emailom na adrese: kostolanyiova@ba.satur.sk

 

logo-v-ovale-1.gif
Rezervuj si letenky a ubytovanie za super ceny!

istock_000000982086small_bn1_06.jpgLetenky, autobusy a cestovateľské balíčky za výhodné ceny.

Najvýhodnejšie celoročné cestovné poistenie – istotka!, pracovné
programy v zahraničí, odborné stáže, štúdium a práca v Austrálii,
jazykové kurzy v Európe a vo svete, lyžovačky v Alpách, ubytovanie so zľavou, víza. A k tomu ten najlepší klientsky servis!Alebo vyberaj z akciových leteniek!

 

paxtravel_male.jpg
Spoznaj viac z Európy a sveta s CK PAXTRAVEL
5% zľava z ceny zájazdu organizovaného CK PAXTRAVEL podľa ponuky pre držiteľa platnej karty EURO<26 a jeho spolucestujúcich (napr. rodičov), maximálne pre dvoch spolucestujúcich. Zľava pre
spolucestujúcich platí, iba ak je zájazd objednaný priamo v CK PAXTRAVEL (neplatí pri objednaní cez províznych predajcov).
CK PAXTRAVEL sa už od roku 1993 špecializuje na poznávacie zájazdy do celého sveta. V kategórii poznávacích zájazdov patrí CK PAXTRAVEL medzi najväčšie cestovné kancelárie na Slovensku.  Predĺžené víkendy v európskych metropolách (Paríž, Londýn, Rím, Petrohrad, Barcelona, Amsterdam, …), poznávacie okruhy po Taliansku, Francúzsku, Škandinávii, či Amerike, všetko nájdete v CK
PAXTRAVEL
.
unionlogo_zmensene.jpg
Cestuj na istotu s istotkou!
1) Celoročné cestovné poistenie istotka! do celého sveta
Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí nebudú v zahraničí manuálne pracovať, športovať, pohybovať sa v rizikovom prostredí. Poistenie je platné od nasledujúceho dňa po zakúpení poistenia až do posledného dňa platnosti preukazu. Zahŕňa poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie batožiny,
poistenie všeobecnej zodpovednosti za škody aj poistenie nákladov na technickú pomoc v prípade záchrannej akcie v horách v zahraničí. Poistených je vždy prvých 30 dní pobytu pri každom jednom vycestovaní do zahraničia. Počet ciest do zahraničia počas platnosti poistenia nie je nijako neobmedzený. objednat poistenie online.jpg

CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 13,50 EUR
Ďalšie informácie o poistení TU.
 
2) Celoročné cestovné poistenie istotka! ŠPORT do celého sveta

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa budú v zahraničí venovať rekreačnému športu – vrátane rekreačného lyžovania a snowboardingu (zahŕňa aj zásah horskej služby na svahu!), potápania, splavovania riek (kanoe, kajak), raftingu, vodného lyžovania, jachtingu alebo windsurfingu. Zvyšné podmienky sú rovnaké ako pri poistení istotka!. objednat poistenie online.jpg
CENA poistenia k platnému preukazu ISIC: 20 EUR

Ďalšie informácie o poistení TU.
 
3) KOMPLEXNÉ cestovné poistenie

Je určené pre držiteľov preukazu, ktorí sa v zahraničí zdržia viac ako 30 dní nepretržite. Používa sa ako dopoistenie na dni, ktoré už nepokrýva poistenie istotka! alebo istotka! ŠPORT. Ak niekto plánuje cestu
do zahraničia na 50 dní nepretržite, tak na prvých 30 dní pobytu použije poistenie istotka! alebo istotka! ŠPORT a na zvyšných 20 dní si dokúpi komplexné cestovné poistenie.
objednat poistenie online.jpgDržitelia platného preukazu ISIC majú 30% zľavu na individuálne komplexné cestovné poistenie do zahraničia na jednotlivé cesty.

Ďalšie informácie o poistení TU.
www.union.sk

studentagency.jpg
Doprav sa do cieľa svojej cesty autobusmi Student Agency so zľavou
 15% zľava pre držieľov preukazov ISIC na všetky autobusové spojenia zo Slovenska do zahraničia, presnejšie do viac ako 55 miest v Európe.
Zľava platí aj na vnútroštátnych linkách po Slovensku /neplatí pre vnútro v ČR/.

mapa-spoju.jpg
 

adventurio_male.jpg

Dobrodružná dovolenka na vode
7% zľava na vodácke zájazdy CK ADVENTURIO
„Plavíme sa do diaľav, aby sme našli to, po čom všetci túžia. Samých seba, slobodných.“ (Rio)

www.adventurio.sk

 

riogranus_male.jpg

Splav Hrona

10% zľava na prenájom lodí a výstroje v požičovni Rio Granus na Hrone.
V prípade zakúpenia cez eshop je potrebné sa prihlásiť do systému pod svojím menom a heslom a uviesť číslo svojho platného preukazu.
Rio Granus ponúka splav Hrona na mieru, na jeden i na viac dní, ako aj zapožičanie lode, raftu či kajaku aj na inú rieku či more plus kompletné vodácke vybavenie. V ponuke je aj doprava a inštuktori.

Heslo Rio Granus je: PRÍDEŠ – PÁDLUJEŠ – NERIEŠIŠ 🙂

www.granus.sk
 

 

futbaltour.jpg

Nezabudnuteľný zážitok z každého zájazdu pre tých, čo žijú futbalom
7% zľava z celkovej ceny zájazdu“Čerpáme z niekoľkoročných skúseností, spolupracujeme iba s overenými a spoľahlivými partnermi, máme zmysel pre detail. Staráme sa o všetko a počas celého zájazdu sme stále s vami, aby ste zažili bezstarostný futbalový deň ako domáci fanúšikovia. Špecializujeme sa na prestížne zápasy v anglickej,
španielskej, talianskej lige a Lige majstrov.“ (Futbaltour.sk)

 
 

regiojet.jpg

Z Košíc až do Prahy od 9 €

10% zľavu na preukaz ISIC je možné uplatniť v prípade, že na zakúpenej trase prekročíš hranice, teda pri zakúpení lístka zo slovenského mesta do českého na uvedenej trase a naopak. Okrem 10% zľavy si vychutnáš pohodlie vlakov RegioJet a profesionálny prístup vlakovej obsluhy. Môžeš si zvoliť typ vozňa – Standard, Relax, Business.
V každom z týchto vozňov dostaneš zadarmo dennú tlač a časopisy, balenú vodu, kávu, slúchadlá k vypožičaniu.

z kosic az do prahy od 9eur.jpg
www.regiojet.sk

 

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »