fbpx

5 TYPOV KABELIEK, KTORÉ MUSÍŠ MAŤ!

 
kabelka_do_pr_ceVäčšia v neutrálnej farbe do práce

Nech je vaše povolanie akékoľvek, čiernu alebo hnedú kabelku jednoducho vynosíte. Dbajte na to, aby mala vo vnútri dostatok vreciek na všetky nevyhnutnosti a vy ste ich nemuseli hľadať hodiny – kľúče, kozmetika, pero, mobil. Bezpečnosť je dôležitá, preto by vaša kabelka mala mať zips, aby ste zakryli všetky vaše cennosti a neboli pre potenciálnych zlodejov ľahkou korisťou. Pri výbere kabelky si tiež ujasnite, kde všade ju budete nosiť a čo v nej počas celého pracovného dňa bude. Mala by byť dosť veľká na diár, tablet, zošit so spismi či fľašu s vodou a kozmetiku. Garantujeme vám, že tento typ kabelky bude pre vás najlepším kamarátom!

 
crossbody_kabelkaPraktická crossbody na nákupy

V šatníku by ste mali mať tiež crossbody kabelku, ktorú si jednoducho prehodíte cez seba. Je skvelá najmä na nákupy, kedy potrebujete mať pri sebe niekoľko nutností, no musíte mať voľné ruky. Pokojne môže byť menšia – potrebujete predsa len mobil, peňaženku a pár drobností. Nechcete, aby vás za pár minút nosenia bolel chrbát.

 
Elegantná na nocna_noc

Tento druh kabelky budete nosiť vo večerných hodinách ku šatám na párty, preto by mala byť čierna a elegantná. Prevedenie je na vás, či už zvolíte model do ruky alebo na plece. Schováte do nej všetky nevyhnutnosti a bude skvelým doplnkom počas slávnostných udalostí.

 
na_vsetkoObrovská na všetko

Túto kabelku pokojne môžete volať záchranca. Využijete ju v hektické dni, kedy potrebujete zo sebou cez deň ťahať veľa vecí. Mal by sa do nej zmestiť dokonca aj počítač či rezervné baleríny, ak by vás boleli nohy. Takýto druh kabelky dokonca využijete aj ako plážovú tašku.

 
farebnaFarebná na módne úlety

Ak mávate občas náladu na módne úlety alebo počas slnečných dní si rada doprajete farebné outfity, v šatníku by vám nemala chýbať jedna bláznivá výrazná kabelka. Veľkosť, farbu a tvar necháme na vás.

 
 

Všetky typy kabeliek kúpiš so zľavou 10 % s preukazom ISIC na www.justplay.sk

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »