fbpx

ISIC mobilná appka

– Tvoj preukaz a zľavy v mobile!

ISIC app FB
Nová ISIC mobilná appka Ti teraz prináša možnosť mať svoj preukaz ISIC priamo v mobile. Stačí mať pri sebe telefón a svoju ISIC zľavu dostaneš!
V appke nájdeš aj aktuálne zľavy na Slovensku aj v zahraničí, vieš si ich vyfiltrovať podľa miesta, kategórie alebo si pozrieť zľavy vo svojom okolí a nechať sa navigovať priamo k Tvojej zľave. 🙂
S našou novou ISIC appkou sme v prvej fáze a aj poskytovatelia zliav sa s ňou postupne zoznamujú. Veselo ich vyskúšaj, či ISIC appku a virtuálny preukaz poznajú, no pre istotu si so sebou zatiaľ zober aj plastovú verziu preukazu. 😉
(Terno zatiaľ čiarový kód z virtuálneho preukazu nečíta, preto si prosím k nákupu zober svoj plastový ISIC preukaz s čiarovým kódom – http://isic.sk/ponuka/terno-celorocna-zlava-2-celeho-nakupu/).
Ak si chceš appku spárovať so svojim preukazom, prosím, ako prvé sa zaregistruj. Do appky bohužiaľ nie je možné sa prihlásiť s údajmi, ktoré používaš do ISIC konta na našom webe. ISIC konto je naša lokálna funkcia, ale ISIC appka je medzinárodná, a preto tieto Tvoje údaje nepozná.


ISIC mobilnú appku sťahuj tu (iPhone/Android):

app_store_badgeQR ISIC app google-play-badge
(načítaj QR kód alebo klikni na ikonu AppStore-u alebo  Google Play)

Máš smarfón s iným operačným systémom?

Klikni tu: https://m.isic.org (pre smartfóny s iným operačným systémom)

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »