fbpx

Aquaparky a termálne kúpaliská

tatralandia_2012_male.jpg• Aquapark Tatralandia

Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa študent – zľavnená cena vstupov do AQP Tatralandia v zmysle aktuálneho pultového cenníka vstupov.

Najväčší vodný svet v strednej Európe, Wellness & Fun 365 dní v roku – len v Tatralandii si vychutnáte 28 toboganov, 14 bazénov a 300 atrakcií.

Naviac krytý raj Tropical Paradise je garanciou leta v každom počasí – skutočná atmosféra prímorského sveta s tropickou flórou a palmami, kúpanie v slanej morskej vode a 30 stupňová teplota bez ohľadu na vonkajšie počasie. Unikátna priehľadná strešná fólia v Tropical Paradise Vám poskytne nielen nádherný výhľad na Tatry, ale prepúšťa aj slnečné žiarenie a umožňuje prírodné opaľovanie počas celého roka.
Toto všetko zažijete len v Tatralandii.

www.tatralandia.sk


aquacity.png• AquaCity Poprad

Vstupné z tarify študent na všetky služby

Relaxačno-športový areál AquaCity v Poprade využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Dominantou areálu je celoročná prevádzka, nerezové bazény a UV čistenie vody.

aquacity_blue_diamond.jpgV areáli sa nachádza krytý plavecký 50 m bazén, celoročné termálne bazény s teplotou vody 28 až 30 °C, kde si návštevníci postupne vyskúšajú vodný hríb, perličky, vírivky, hojdací zvon a
tobogany.

V mori zábavy objavia malí cestovatelia Ostrov pokladov. V duchu jedného z najpopulárnejších diel histórie sa vybudoval detský bazén Treasure Island v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkami a
tobogánmi.

K atraktívnym častiam patrí krytý relaxačný bazén Blue Diamond a bazén Sapphire. Tieto bazény sú naplnené kryštálovo čistou vodou obsahujúcou až dvadsať rôznych minerálov podporujúcich zdravie.

bluesapphire11.jpgNemenej atraktívny je Vitálny svet s komplexom sáun ako mentolová, parná, soľná, fínska, kvetinová a príjemnou atrakciou je snežná jaskyňa, kde skutočne sneží po celý rok. V AquaCity je možnosť oddychovať aj aktívne, nachádza sa tu moderne vybavené fitnescentrum. V celom areáli je moderný turniketový systém na princípe vodeodolných náramkových čipov.

Novinkou v AquaCity je kryoterapia – liečba chladom pri použití veľmi nízkych teplôt od -100 do -160 °C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v tele človeka.

Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach, ku ktorým patrí reštaurácia, fastfood, kaviareň a viacero barov. Nájdete tu mnoho ďalších kvalitných služieb, ktoré spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Neodradí Vás ani nepriaznivé počasie, je to miesto
pre dokonalý relax.

obrazok_aquacity.jpg

www.aquacity.sk

 

gino paradise besenova_2015.jpg• GINO PARADISE Bešeňová
10% zľava na celodenné vstupy Thermal, Sea and Fun Packet

Máte chuť na niečo nové? Ponúkame Vám adrenalínovú zónu, v ktorej sa nachádza bazén s umelými morskými vlnami, rodinný bazén s atrakciami, 30 m toboganová veža so 6
toboganmi – najdlhší a najrýchlejší tobogan na Slovensku.

V GINO PARADISE Bešeňová sa môžete tešiť aj na:
• 8 vonkajších geotermálnych bazénov (plavecké bazény, relaxačné bazény s vodnými lavicami a chŕličmi)
• 5 vonkajších bazénov s čírou ohrievanou vodou (Divoká rieka, plavecký bazén, relaxačný bazén Mara, detský bazén, dopadový bazén)
• 2 vnútorné antikorové bazény (plavecké, relaxačný a rodinný bazén)
• 3 vonkajšie vírivky
• 8 vonkajších toboganov a šmýkačiek
• 7 vnútorných toboganov
• exkluzívne Wellness & Spa
• ubytovanie, reštaurácia a bary priamo v areáli
• skvelý animačný program počas celého leta
• teplota vody 36 – 41 °C
• areál otvorený celoročne

U nás si môžete vybrať: termálnu alebo číru vodu.

 

obrazok_gino.jpg

www.ginoparadise.sk
oravice.jpg• Meander Thermal Park Oravice
10% zľava z tarify Študent na všetky typy vstupov.

obrazok_oravice.jpgAquapark Oravice leží na na území Oravy – Západné Tatry – Roháče. Pre návštevníkov má k dispozícii 6 bazénov. Dva relaxačné bazény spájajú prieplavom vonkajší a vnútorný bazén, návštevníci si preto môžu vychutnávať relax za každého počasia.
V relaxačných bazénoch sa nacháza množstvo vodných atrakcií, ako sú masážne lavice, masážne trysky, chrliče vody a podobne.
Športovo – relaxačný bazén s termálnou vodou je prepojením športových aktivít a relaxu. Časť bazénu je vyhradená aktívnym športovcom, ktorým je k dispozícii plavecká dráha s dĺžkou 25 metrov. Najzaujímavejšou časťou športovo – relaxačného bazénu je bazén s umelými vlnami. V bazéne s vlnobitím sa vytvárajú vlny, ktoré vám navodia atmosféru morských vĺn. Pre deti je určený detský bazén a pre milovníkov masáží dva whirpool bazény. Na zábavu slúži tak isto 100 metrov dlhý tobogan. V Aquaparku Oravice sa tiež nachádzajú masážne priestory, sauna a morský aerosolový kúpeľ. Počas letnej sezóny pripravuje stredisko viacero zaujímavých aktivít. Na deti čakajú animačné programy, ktoré povedú skúsení animátori. Pre najmenších je tak isto určená indiánska osada. Rodičom určite padne vhod detský kútik, vďaka čomu si dokážu odpočinúť od svojich ratolestí. Športovci sa môžu takisto odreagovať na beach volejbalovom ihrisku. Stredisko je rovnako vybavené reštauračnými zariadeniami a zariadeniami rýchleho občerstvenia s rôznymi druhmi jedál. Samozrejmosťou je to, že areál je bezbariérový. Bazény sú v prevádzke celoročne.

Kvalita vody

Pýchou zariadenia je prírodná geotermálna voda, ktorá vyviera pri teplote 58°C z hĺbky až 1611m. Táto prírodná voda sa po ochladení vlieva do bazénov, ktorých teplota vody sa pohybuje od 28 do 38°C. Voda má jedinečné blahodárne účinky na celý organizmus. Je vysoko mineralizovaná, sodno-vápenato-horečnato-siričitá s vysokým obsahom železa.

www.meanderthermal.com
info@meanderthermal.com

 
 

Zľavnené vstupné KUPKO pre držiteľa platnej karty:
obrazok_strehovva.jpgCelodenný vstup – 5 € (namiesto 8 €)
3-hodinový vstup – 4 € (namiesto 6 €)
2-hodinový vstup – 3 € (namiesto 4,50 €)
Zľavnené vstupné Aquatermal pre držiteľa platnej karty:
Celodenný vstup – 6 € (namiesto 10 €)
3-hodinový vstup – 5 € (namiesto 8 €)
2-hodinový vstup – 4 € (namiesto 6 €)

Areál Aquatermalu Strehová je nový, prešiel komplexnou rekonštrukciou a revitalizáciou. Po jeho otvorení vo vonkajšom areáli Kupka Aquatermal funguje 6 sezónnych bazénov (od mája do septembra) s teplotou vody od 24°C do 35°C. V areáli je celoročne v prevádzke vnútorný vitálny svet s bazénmi a saunový vitálny svet. Tešíme sa na Vašu návštevu.
www.strehova.sk

 
 
logo MKP Kosice•  Mestská krytá plaváreň v Košiciach
Tarifa Študent na kombinované 1 a 2-hodinové vstupy na plaváreň a kúpalisko
Príď si zaplávať do Mestskej krytej plavárne v Košiciach, v ktorej sa nachádza plavecký bazén spojený z 50 metrového a 25 metrového plaveckého bazéna. V letnej sezóne je sprístupnená pre verejnosť aj vonkajšia trávnatá plocha s detským bazénikom.
Pri preukázaní sa platným preukazom ISIC dostanú držitelia cenu študentského vstupného do plavárne. Na čipový preukaz ISIC je zároveň možné si nahrať aj permanentku na viac vstupov.
www.plavarenkosice.sk
 
 

sklene_teplice_logo.png• Liečebné termálne kúpele Sklené Teplice
15% zľava na vstup do Jaskynného parného kúpeľa, Kúpeľa Márie Terézie zrekonštruovaného v tureckom štýle a do Saunového sveta s piatimi druhmi sáun, termálnym bazénom s rozmermi 14x3m a tepidáriom.
obrazok_sklene teplice.jpgJedinečné kúpele ležiace v krásnom prírodnom prostredí na úpätí Štiavnických vrchov s horúcimi liečivými prameňmi, ktoré sú bohaté na magnézium a kalcium.
Európsky unikát – Jaskynný parný kúpeľ – Parenica – liečivá voda 42°C z termálnych prameňov ústi priamo do jaskyne a svojou teplotou vyhrieva prírodný jaskynný bazén. Voda v Parenici, ako aj vo všetkých termálnych pokojových bazénoch je absolútne prírodná, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad a tým, že sa každý deň vymieňa, je vhodná aj pre klientov citlivých na bazénové vody.
Úžasný oddych v saunovom svete (dvojhodinový relax na posilnenie imunitného systému, 3 parné aromasauny v antickom štýle, fínska sauna, sprchová oáza s vedrami odvahy, infrasauna na prehriatie kĺbov, ľadopád a tepidárium s troma vyhrievanými kamennými kreslami).
Bohatá ponuka výnimočných masáží, rašelinové zábaly, podvodné bylinkové masáže a špeciálne relaxačné programy,novinkou je ponuka Thajských masáží a bankovanie.
www.kupele-skleneteplice.sk
PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »