fbpx

 

Letné strediskájasna.jpg JASNÁ Nízke Tatry
Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na lanovky a twinliner
jasna_twinliner.jpg
LANOVKAMI NA CHOPOK 2024 m

Užite si výlet do Demänovskej doliny, ktorá je od Tatralandie vzdialená len 15 minút autom. Počas letnej sezóny sa na druhý najvyšší vrchol Nízkych Tatier CHOPOK dopravíte pohodlne lanovkami a môžete si vychutnávať turistiku aj nezabudnuteľné výhľady na vrcholy Tatier. Príďte sa previezť najmodernejšou kabínkovou lanovkou funitel a aj výťahom na koľajniciach twinliner.

Stredisko je vyhľadávané nielen kvôli turistike a lanovkám, ale aj vďaka BIKE PARKU. Využíva prírodné danosti a spolu s drevenými prekážkami poskytuje kvalitné podmienky pre profesionálnych jazdcov aj
pre rekreačných cyklistov.

V Demänovskej doline nájdete aj Demänovskú jaskyňu Slobody, Demänovskú ľadovú jaskyňu a Vrbické pleso. Detské atrakcie aj osvieženie počas výletu v horách poskytuje reštaurácia Happy End alebo Funibar s výhľadom na Chopok. Nezabudnite používať vernostnú kartu Tatrypass, s ktorou máte výhodné zľavy na lanovky aj na ostatné služby v stredisku.

www.jasna.sk

 
 
vysoketatry.png Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec
svistia krajinka_2.jpg Pre držiteľa platného preukazu platí tarifa JUNIOR na lanovky počas letnej prevádzky.

Vyvezte sa pohodlne k fantastickým výhľadom a užite si najkrajšiu dovolenku vo Vysokých Tatrách. Príďte si pozrieť do Tatranskej Lomnice najobľúbenejšie turistické miesto – Skalnaté pleso a jeho svištiu krajinku, ktorá sídli vo výške 1 751 metrov.
Užite si prechádzku po streche Tatier v Lomnickom sedle vo výške 2 190 metrov, kam sa dostanete 2-sedačkovou lanovkou. Alebo sa vyvezte nad oblaky visutou lanovkou na vrchol Lomnického štítu do výšky 2 634 metrov. Zo Starého Smokovca sa pohodlne prepravíte pozemnou lanovkou na východisko mnohých túr – Hrebienok. Štrbské pleso a hrebeň Soliska ponúka panoramatické pohľady do doliny, na romantické Štrbské pleso, Kriváň, či Nízke Tatry.


Top eventy tohtoročnej sezóny:
– 16.7.2016 – Benátska noc
Romantické nočné člnkovanie na Štrbskom Plese s jemnými tónmi harfy a živými zrkadlovými sochami, kulinárskymi ochutnávkami z grilu a vystúpením komornej skupiny.
– 4. – 7.8.2016 – Medvedie dni
– 27. – 28.8.2016 – Svište na Plese
lomnicak.jpg
 
 
 
 
 

www.vt.sk

 
 

20% zľava z dospelej tarify na obojsmerný lístok na kabínkovú lanovú dráhu Chleb

lanovka_vratna.jpg Letná sezóna nám znovu ponúka vynikajúce možnosti turistiky či prechádzok krásnou prírodou Národného parku Malej Fatry – vo Vrátnej, ktorá je východzím bodom pre množstvo turistických chodníkov vedúcich na Veľký a Malý Rozsutec, známe Jánošíkove diery či hrebeň Krivánskej Malej Fatry, na ktorý sa môžete nechať
vyviesť 8-miestnou kabínkou do výšky 1494 m.n.m. Novinkou sú novovybudované vyznačené horské cyklistické trasy pre začiatočníkov až náročných horských cyklistov.

janosikove diery.jpg
V doline budú k dispozícii kolobežky, bicykle, vo vybraných zariadeniach v Terchovej a Vrátnej bazény a wellness centrá.

www.vratna.sk

 
bike_park_psdonovaly.jpg Bike Park Donovaly
20% zľava z ceny celodenného lístka na vývoz lanovkou TELEMIX Nová hoľa alebo z ceny lístka „10 jázd na lanovke TELEMIX Nová hoľa“.nova hola.jpg

Populárne slovenské lyžiarske stredisko ponúka svojim návštevníkom mnoho atrakcií a zábavy aj počas letného pobytu. Pri údolnej stanici lanovky na Novú hoľu bolo vybudované letné adrenalínové centrum FunAréna Donovaly s dominantou – bobovou dráhou a ďalšími atrakciami, ktoré poskytujú mnoho zábavy nielen deťom, ale aj dospelým. V lete Donovaly ponúkajú aj vynikajúce podmienky na horskú turistiku, cykloturistiku a vyznávači adrenalínu si určite prídu na svoje pri zjazde na bicykloch v bike parku z Novej hole. Pre milovníkov tohto športu je k dispozícii až 42 cyklotrás v celkovej dĺžke 375 km značených cyklotrás.

www.parksnow.sk
fun-arena-donovaly.jpg Bobová dráha Donovaly
10% zľava z jednorázového lístka
funarena_photo2012.jpg Trať bobovej dráhy je vedená po pravej strane zjazdovky z Novej hole od Mišútskej cesty, kľukatí sa v lesíku a po takmer 900 m vyústi ku nástupnej stanici umiestnenej nad plochou, ktorá sa v zime využíva v stredisku ako klzisko. Počas jazdy v tobogáne na špeciálnych vozíkoch zažijete množstvo adrenalínu najmä vďaka 7 skokom a 11 ostrým zákrutám. Maximálna rýchlosť, ktorú je možné dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Pre porovnanie aktuálnej rýchlosti bude pripravený radar, ktorý vám pri príchode do cieľa ukáže zaznamenanú najvyššiu rýchlosť vášho prejazdu tobogánom. A ak sa vám jazda zapáčila, môžete sa znovu pohodlne priamo vo vozíku nechať vyviezť až na štart takmer 400 m dlhým vlekom.
www.parksnow.sk
 

 
sun_bachledova.jpg Sun Bachledova
10% zľava na lístky na lanovku a na požičanie bicyklov a výstroja

bachledova bikepark.jpg Bike park Bachledova vznikol v roku 2010 v krásnom prostredí Belianskych Tatier v obci Ždiar, v lyžiarskom stredisku Ski Bachledova. K projektovaniu tratí prispel najskúsenejší slovenský jazdec Filip Polc, ktorý sa stal tvárou bikeparku.

Bike park Bachledova ponúka downhill trať Air Dh Bachledka, freeride, family trať, 5 tratí crosscountry v krásnom prostredí Spišskej Magury, každá s použitím lanovky TS3, v celkovej dĺžke 130km, požičovňu bicyklov DH, cross, priamo v stredisku, bobovú dráhu, vyhliadkovú vežu, ubytovanie priamo v obci Ždiar (hotel, penzióny, priváty), reštauráciu, bufet. Zjazdová trať má dĺžku 1700 m a prevýšenie 250 m. Je určená nielen pre skúsených cyklistov a pretekárov, pretože všetky extrémne náročné miesta a prekážky sa dajú obísť. Bike park Bachledova pripravuje niekoľko pretekov, informácie nájdete na webe.

www.sunbachledova.sk

 

ziarce.png Bobová dráha Žiarce – Pavčina Lehota, Demänovská dolina
bobovka_mensie.jpg

10% zľava na 5-jazdový a 10-jazdový lístok na bobovú dráhu

Ak ste priaznivcami bezpečného adrenalínového športu, nesmiete v lete vynechať návštevu bobovej dráhy v stredisku Žiarce – Pavčina Lehota. Ide o prvú dráhu svojho druhu na Slovensku (boby sa spúšťajú na jednej alumíniovej rúre) a zároveň aj najstrmšiu s celkovým prevýšením 120 metrov, 2 rampami, 6 terénnymi skokmi a 16 zákrutami s celkovou dĺžkou 1000 metrov.
www.ziarce.sk


 
 
tale.jpgTále
20% zľava z hry golfu na 9-jamkovej akadémii Little Bear (pultová cena 20 €, cena po zľave 16 €). Zľava platí pre hráčov golfu, ktorí sú držitelia zelenej karty.

10% zľava z celodenného požičania E-Bajkov v hoteli Stupka (pultová cena 25 €, cena po zľave 22,50 €) – elektrobicykle, ktoré vás potiahnu, aj keď už nevládzete
20% zľava z prenájmu tenisových kurtov pri hoteli Stupka (pultová cena 10 € /
60min, cena po zľave 8 € / 60min)20% zľava z pultových cien ubytovania v hoteli Golf. Zľavy na ubytovanie sa nekumulujú a nie je možné ich uplatniť na balíky služieb
cyklopobyt_e_bajk.jpg
Turistické stredisko Tále sa nachádza v atraktívnom prostredí Národného parku Nízke Tatry. Pohorie Nízke Tatry sa tiahne v dĺžke 80 km smerom zo západu na východ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Najvyššie vrcholy Ďumbier (2043 m), Chopok (2024 m) a Dereše (2004 m) poskytujú jedinečný výhľad na pohoria a údolia Slovenska a sú vyhľadávanými turistickými cieľmi.
Majstrovské golfové ihrisko Gray Bear Tále je ideálnym miestom na strávenie golfového pobytu.
golfove-ihrisko-tale-013.jpg V malebnom prostredí strediska Tále je situovaný horský HOTEL STUPKA, poskytuje kvalitné ubytovanie a množstvo doplnkových služieb. Wellness centrum hotela Stupka ponúka dokonalý relax a načerpanie nových síl v bazéne so slanou vodou a protiprúdom, fínskej saune, dvoch parných saunách, jacuzzi a cardio fitness centre.
www.tale.sk

 
 

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »