DÔLEŽITÝ OZNAM: Nezabudni si predĺžiť platnosť svojho preukazu známkou ISIC 09/2019

Terno_prezentacny_isic.sk

TERNO: Celoročná zľava 2 % z celého nákupu

plagat-terno

Pri uplatnení zľavy sa pred platením nezabudnite preukázať ISIC/ITIC/EURO<26 preukazom, aby Vám neušla 2% zľava z nákupu, prípadne 10% zľava z nákupu nad 8 eur s kupónom platným od 1.9. do 17.11. 2017! Ak zároveň vlastníte Terno kartu, túto neprekladajte ako prvú, resp. vôbec, nakoľko výhody sa nekombinujú.

Dôležitá informácia!

Zľava v potravinách TERNO bude poskytnutá po načítaní čiarového kódu na Tvojom ISIC preukaze, čím sa zároveň overí aj platnosť Tvojho preukazu.

Ak bol Tvoj preukaz vydaný pred 1.9.2015, je možné, že sa na Tvojom preukaze čiarový kód nenachádza. Nevadí! 🙂 K preukazu bez čiarového kódu sme vytvorili elektronický kupón, ktorý obsahuje čiarový kód príslušný k Tvojmu preukazu a stačí ho pri pokladni ukázať spolu s Tvojím preukazom.

moje-kuponyAko ho získaš?
Prihlás sa do svojho Účtu držiteľa preukazu, ak nevieš alebo si nedostal/a heslo, získaš ho jednoducho TU.
Po prihlásení do Účtu klikni na „Moje kupóny“ v menu vľavo, kde nájdeš takýto kupón s čiarovým kódom prislúchajúcim k Tvojmu preukazu:

isic

Pošleš si ho na svoj email (skontroluj si, prosím, pre istotu aj spamový priečinok), vytlačíš, priložíš k preukazu a zľavu využívaš neobmedzene počas platnosti Tvojho preukazu :).

Pozor, kupón s čiarovým kódom v mobile nie je možné na predajni prečítať, kupón musí byť vytlačený a čitateľný (nedostatočná kvalita tlače môže spôsobiť, že kód nebude možné načítať)! 

 

Máš otázky? Napíš nám na recepcia@ckmsyts.sk alebo zavolaj na 02/3210 1970 (po-pi 08:30-17:00)

Katka

Komentovať

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »