DÔLEŽITÝ OZNAM: Nezabudni si predĺžiť platnosť svojho preukazu známkou ISIC 09/2019

panta rhei zlava.001

Panta Rhei zľava až 10%

10% zľava z ceny nákupu kníh, 5% zľava z ceny neknižného tovaru, 10% zľava v Panta Rhei Creative, 10% zľava na nápoje a 5% zľava na zákusky v Café Dias.

Zľavy platia vo všetkých kamenných kníhkupectvách Panta Rhei. Zľavy sa nekombinujú s inými zľavami.


Tip na knihu, ktorú kúpiš v kamennej predajni s 10 % zľavou na ISIC. 🙂

Malá kniha lykke

Autor: Meik Wiking

mala-kniha-lykke-46326

 

O knihe: Kto z nás by nechcel byť šťastný ako Dáni? Veď práve oni patria k najšťastnejším národom na svete! Meik Wiking, riaditeľ Inštitútu pre výskum šťastia v Kodani, nám v Malej knihe lykke odomyká truhlicu plnú šťastia, ktorú máme každý na dosah.

Slovo lykke znamená šťastie. Kde ho však nájsť a ako ho dosiahnuť? Dánsky odborník na šťastie nás už vo svojej Malej knihe hygge naučil všetko o fenoméne, vďaka ktorému sú Dáni najšťastnejšími ľuďmi. Patent na šťastie však nemajú len Škandinávci recepty naň môžeme nájsť po celom svete.

Malá kniha lykke je výnimočným sprievodcom po najrôznejších kútoch našej planéty. Ako čerpajú šťastie z rodinných, priateľských či susedských vzťahov Argentínci? Ako trávia voľný čas Mexičania? A koľko šťastia pridávajú do varenia Francúzi?

Meik Wiking definuje šesť základných pilierov šťastia, ktoré sa líšia od krajiny ku krajine: spoločnosť, peniaze, zdravie, sloboda, dôvera a láskavosť.

Dostaňte aj vy viac lykke do svojich životov je to jednoduché!

Zoznam predajní, kde si ju kúpiš s Tvojou ISIC zľavou: www.pantarhei.sk

admin

BUY NOW

ČASOVO NEOBMEDZENÁ ZĽAVA

BEZ OBMEDZENIA

  • ZĽAVA

    5 až 10%
PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »