DÔLEŽITÝ OZNAM: Nezabudni si predĺžiť platnosť svojho preukazu známkou ISIC 09/2019

mlyny cinemas

Kino Mlyny Cinemas Nitra

Držitelia platných preukazov ISIC dostanú zľavu 1 € zo vstupného na všetky typy bežných filmových predstavení (2D, 3D, 2D ATMOS, 3D ATMOS).

Galéria Mlyny Nitra, Štefánikova trieda 61

mlyny_cinemas_obrazok.jpgPäťsálové a takmer 700 miestne multikino MLYNY CINEMAS, ktoré otvorilo svoje brány v Galérii MLYNY Nitra 30.4. 2015 prináša svojim návštevníkom skutočný filmový zážitok. Diváci sa môžu tešiť na množstvo špičkových technológii a unikátnych vychytávok, ktoré slovenským kinám doteraz chýbali. Každá kinosála má k dispozícii 3D obraz a v najväčšej kinosále zažije návštevník kina skutočné filmové vzrušenie v podobe špičkového a najmodernejšieho 3D zvuku DOLBY ATMOS a 4K projekciu.

Revolúcia vo svete filmu – slovenská premiéra

Multikino MLYNY CINEMAS prináša pre diváka v slovenskej premiére ako prvé najvýznamnejšiu inováciu filmového zvuku od zavedenia DOLBY SURROUND. Touto novinkou na slovenskom trhu je unikátny zvuk DOLBY ATMOS. Ide o zvukový ekvivalent 3D filmu.

Ak ste doteraz prežívali skvelé napätie pri 3D filmoch, odteraz zažijete ešte väčší, intenzívnejší, dramatický a plný filmový zážitok.

www.mlyny-cinemas.sk

admin

BUY NOW

ČASOVO NEOBMEDZENÁ ZĽAVA

BEZ OBMEDZENIA

  • ZĽAVA

    1€
PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »