DÔLEŽITÝ OZNAM: Nezabudni si predĺžiť platnosť svojho preukazu známkou ISIC 09/2018

vzdelavanie europa
  • 31. augusta 2015
  • By admin
  • Novinky
  • 0

Spoznaj týchto 55 ISIC dôvodov na spríjemnenie začiatku akademického roka

BRATISLAVA, 27. August 2015 – žiaci, študenti a učitelia si opäť môžu spríjemniť začiatok nového školského roka. Ku svojim preukazom ISIC a ITIC dostanú 55 exkluzívnych zľavových kupónov. Ušetriť tak môžu až stovky EUR.

Začiatok školského roka je pre mnoho žiakov, študentov (a ich rodičov) a učiteľov spojený s vyššími výdajmi. Možno aj preto pre mnoho z nich nepatrí medzi najobľúbenejšie obdobia v roku.

Preukaz ISIC a ITIC im však ponúka možnosť ušetriť.

Aj tento rok majú k dispozícii exkluzívne zľavové kupóny. Ku každému novému alebo známkou ISIC obnovenému preukazu dostanú automaticky kupónovú knižku obsahujúcu 55 exkluzívnych kupónov na zľavu.

S kupónmi môžu študenti a učitelia ušetriť pri nákupe oblečenia, kníh, školských potrieb, kozmetiky, ale aj na lístkoch do divadla. 18 kupónov je venovaných zľavám v rôznych pizzeriách a obľúbených reštauráciách rýchleho stravovania.

Väčšina kupónov je platných do 17.11.2015.

Ak si žiak, študent alebo učiteľ nejaké kupónové zľavy obľúbi a chce ich využiť znova, môže si ich vytlačiť a použiť koľkokrát chce. Stačí, keď sa prihlási do svojho osobného profilu na stránke www.isic.sk alebo www.itic.sk.

Z rovnakých kupónov sa môžu od 1.9. tešiť aj mladí ľudia do 26 rokov – neštudenti, ktorí si zakúpia alebo už vlastnia platný preukaz EURO<26.

admin

Komentovať

PRIHLÁSENIE SA DO ISIC KONTA »